Małopolskie Centrum Dystrybucji INTER-WEN II to zaufana hurtownia mięsa białego, czerwonego i wędlin. Przedsiębiorstwo może się pochwalić ponad 15-letnim doświadczeniem w branży i szerokim gronem zadowolonych kontrahentów, które powiększa się z każdym rokiem. Dlaczego warto nawiązać współpracę z INTER-WEN II? Powodów jest co najmniej kilka! Zapraszamy do lektury!

Mięso pochodzące ze sprawdzonych hodowli

Walory smakowe mięsa w dużej mierze uzależnione są od sposobu hodowli zwierząt. Są gospodarstwa, które karmią drób, bydło i trzodę chlewną najtańszymi paszami i są też takie, które inwestują w dobre jakościowo karmy i które starają się zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki bytowe. Małopolskie Centrum Dystrybucji INTER-WEN II skupuje mięso jedynie od sprawdzonych hodowców i producentów wędlin. Towar zawsze jest świeży i spełnia najwyższe normy jakościowe. Specjaliści z wymienionej wyżej firmy zwracają dużą uwagę na to, by wieprzowina, wołowina, drób i wędliny były wolne od antybiotyków, hormonów i zbędnych dodatków chemicznych. W końcu dbałość o towar to dbałość o klienta.

Doskonale rozwinięta baza techniczna i transportowa

Małopolskie Centrum Dystrybucji INTER-WEN II to nowoczesne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Dużym sukcesem firmy jest doskonale rozwinięta baza transportowa, która pozwala na sprawną i terminową obsługę kontrahentów z następujących województw: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego. Pojazdy przeznaczone do transportu mięs i wędlin wyposażone są w wydajne chłodnie, które nawet w czasie największych upałów pozwalają na utrzymanie określonej temperatury wewnątrz części załadunkowej auta. Co więcej, kontrahenci mogą liczyć na konkurencyjne ceny usług i fachowe doradztwo przedstawicieli handlowych, którzy bardzo dobrze znają ofertę firmy i potrafią ją dostosować do potrzeb konkretnego sprzedawcy. Małopolskie Centrum Dystrybucji INTER-WEN II współpracuje z takimi sieciami jak Gzella, Duda, Indykpol, Tarczyński, Balcerzak, Madej Wróbel, Animex czy Aleksandria.

Ceniona przez konsumentów marka własna

Przedsiębiorstwo zajmuje się też produkcją swojskich wędlin, które dostępne są pod marką MAGNAT. Wędliny te charakteryzują się prostym, naturalnym składem i wyjątkowymi walorami smakowymi. Odpowiadają za to tradycyjne metody obróbki mięs – wędzenie, parzenie czy suszenie. Wśród najchętniej kupowanych produktów z marki własnej INTER-WEN II można wymienić schab perłowy, szynkę dworską, kiełbasę wiejską Magnat oraz pasztet herbowy.