W dzisiejszych czasach podejście do tematu picia piwa i samego piwa całkowicie się zmieniło. Kiedyś królowało klasyczne, jasne piwo. Jednak z upływem lat i pojawianiem się browarów rzemieślniczych zaczęto doceniać piwa kraftowe, całkowicie różniące się od tych koncernowych. Piwa rzemieślnicze, jakie znaleźć można w ofercie hurtowni Zofmar Bis to mnóstwo nowych smaków i ciekawych rozwiązań recepturowych. Jakie jeszcze są ich zalety?

Starannie wyselekcjonowane produkty

Hurtownia Zofmar Bis, której siedziba zlokalizowana jest w Łodzi, zajmuje się importem piw już od 2010 roku. Firma za najważniejsze kryterium postawiła sobie zaopatrywanie klientów w starannie wyselekcjonowane produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości. Dlatego też oferta Zofmar Bis to piwa rzemieślnicze od renomowanych polskich i zagranicznych marek, a także piwa regionalne z lokalnych browarów.

Co przesądza o wyższości piw rzemieślniczych nad tymi zwykłymi? Jak tłumaczy pracownik hurtowni Zofmar Bis:

Piwa komercyjne powstające w dużych browarach produkowane są w sposób masowy i mają przynosić zysk. Ze względu na to ich jakość i smak pozostawiają wiele do życzenia. Natomiast piwa rzemieślnicze zazwyczaj wytwarza się na bazie autorskiej i unikalnej receptury opracowanej przez niezależnego rzemieślnika. To sprawia, że skład takiego trunku jest pozbawiony sztucznych dodatków. Co więcej, taki trunek odznacza się unikatowym smakiem. Piwa rzemieślnicze produkowane są też w niewielkich browarach, dzięki czemu producenci skupiają się nie na ilości, ale jakości.

Różnorodna oferta piw

Oferta hurtowni Zofmar Bis to prawdziwa gratka dla smakoszy piwa. Niezwykle różnorodny asortyment hurtowni sprawia, że mogą zaopatrzyć się w niej nawet najbardziej wymagający klienci. Wysokiej jakości produkty znajdą tutaj właściciele wszelkich lokali gastronomicznych, także tych, które serwują kuchnię zagraniczną. Otóż łódzka hurtownia oferuje nie tylko różne rodzaje piw rzemieślniczych i kraftowych, ale też napoje pochodzące niemal z całego świata. Klienci znajdą piwa z najodleglejszych krajów, takie jak np.:

  • piwa amerykańskie,
  • piwa chińskie,
  • piwa indyjskie,
  • piwa kubańskie,
  • piwa jamajskie,
  • piwa kanadyjskie,
  • piwa koreańskie,
  • piwa tajlandzkie,
  • piwa wietnamskie.

Dodatkowo asortyment hurtowni Zofmar Bis obejmuje też piwa od naszych niedalekich sąsiadów, a więc m.in. angielskie, duńskie, czeskie, hiszpańskie, holenderskie, litewskie, niemieckie, rosyjskie, szkockie i włoskie. Warto też zaznaczyć, że pracownicy łódzkiej firmy służą fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszych trunków.