Cebula biała, czerwona czy pikiel to nieodłączny składnik wielu posiłków, nie tylko naszej rodzimej kuchni. Dla wielu restauracji jest to podstawowy składnik dań, dlatego nie mogą pozwolić sobie na zakup nieświeżego lub niewłaściwego w smaku towaru. W takim wypadku dobrze jest zaopatrywać się w sprawdzonym i polecanym miejscu, takim jak hurtownia Joker. Jakie rodzaje cebuli możemy tutaj zamówić i do jakich dań będą najlepsze?

Rodzaje cebuli oferowane przez hurtownię Joker

Firma Joker ma w swojej ofercie kilka rodzajów cebuli. Choć restauratorzy dobrze wiedzą, jak wiele ma możliwości łączenia, warto tutaj tę wiedzę usystematyzować. Składnik ten można podzielić na:

  • cebulę czerwoną łagodniejsza w smaku i w mniejszym stopniu podrażniająca oczy. Bogata w witaminy i mikroelementy, mało kaloryczna, ale dość ciężkostrawna. Idealna do sosów, dań z grzybów, mięs, jako dodatek do sałatek czy makaronów;

  • cebulę białą inaczej czosnkowa, dobrze komponuje się z sosami, sałatkami i jest dobra do smażenia. Łagodna dla osób z wrażliwą wątrobą, mających problemy trawienne i wzdęcia;

  • najpopularniejszą w Polsce cebulę żółtą, wzmacniającą trawienie i apetyt;

  • cebulę pikiel.

Firma Joker zajmuje się dystrybucją cebuli, jej skupowaniem oraz obieraniem. Klienci mogą zamówić towar w jakości i wielkości, jaka im najbardziej odpowiada. Dlaczego jednak warto się zdecydować akurat na tę hurtownię?

Firma o nienagannej opinii

Pytanie to zadaliśmy jednemu z pracowników firmy Joker, który odpowiedział:

Mamy przewagę nad konkurencją, ze względu na nasze długoletnie doświadczenie w branży. Przez okres piętnastu lat działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i zaufanie naszych klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Moraczewie w województwie wielkopolskim. Jednak jej asortyment nie jest sprzedawany jedynie na skalę lokalną, a trafia do odbiorców w całej Polsce i Europie. Całoroczna hurtownia cebuli oferuje profesjonalne pakowanie i szybki oraz bezpieczny transport.