Wyposażenie obiektu gastronomicznego powinno być przemyślane i funkcjonalne. Dzięki temu będzie panował w nim ład i porządek. Każdego dnia szefowie kuchni oraz właściciele restauracji spotykają się z wyzwaniami dotyczącymi prowadzenia lokalu. Rozmaitość asortymentu, jaki oferuje Gastromax Polska, pozwala na organizację zaplecza kuchennego o każdym profilu. Oferujemy wielofunkcyjne urządzenia kuchenne dla małych i dużych kuchni lub firm przetwarzających żywność.

Doradztwo i projekt technologiczny

        Profesjonalny projekt technologiczny, odpowiednio dobrane urządzenia i akcesoria sprawią, że każdy centymetr restauracji, baru czy kawiarni będzie optymalnie wykorzystany, a praca w nim łatwiejsza i przyjemniejsza. Dział projektowy firmy Gastromax Polska zadba o wstępną inwentaryzację lokalu, stworzenie idealnego projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta oraz zatwierdzenie go przez odpowiednich rzeczoznawców ds. sanitarnych.

Kompleksowe wyposażenie gastronomiczne

       Czym musi charakteryzować się kuchnia w lokalu gastronomicznym? Na pewno powinna zapewniać wygodę i swobodę pracy, jak i jej bezpieczeństwo. Istotne jest także to, aby znajdujące się na kuchni wyposażenie było łatwe w utrzymaniu czystości. Zachowanie higieny jest kluczowe, gdyż dzięki temu dbasz zarówno o wizerunek lokalu, jak i ograniczasz ryzyko nałożenia kary podczas kontroli sanepidu.

     Z powyższych powodów polecamy meble kuchenne wykonane z najwyższej jakości materiałów, wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

      Wszystkie urządzenia gastronomiczne mają jedną wspólną, istotną cechę. Są stworzone po to, by zapewnić najwyższą wydajność, przyśpieszyć pracę na kuchni oraz ułatwić podstawowe czynności.

            Nasza firma Gastromax Polska zagwarantuje Państwu właśnie takie wszechstronne wyposażenie do kuchni. W naszej firmie absolutnie każdy Klient znajdzie produkty dopasowane w 100% do swoich potrzeb. Współpracujemy z większością cenionych marek w Polsce, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem producenta urządzeń gastronomicznych – firmy GP Production.

Szeroki wybór urządzeń dla gastronomii

    W ofercie firmy znajdą Państwo urządzenia gastronomiczne cenionych producentów. Produkty te charakteryzuje estetyczny wygląd, wysoka jakość wykonania i ekonomiczna eksploatacja. W asortymencie znajdziemy m.in., piece konwekcyjno-parowe, urządzenia grzewcze, urządzenia chłodnicze, witryny cukiernicze, akcesoria kuchenne, akcesoria barmańskie oraz meble ze stali nierdzewnej zaprojektowane na specjalne zamówienie.

Serwis i gwarancja urządzeń gastronomicznych

     Awaria urządzenia gastronomicznego może spowodować dużą dezorganizację w lokalu. W rezultacie może to doprowadzić do strat finansowych. Naprawa urządzeń gastronomicznych powinna być zatem natychmiastowa i skuteczna. W przypadku usterek warto skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych oferowanych przez takie firmy, jak Gastromax Polska. Posiadamy wszelkie kwalifikacje, uprawnienia i certyfikaty do realizacji zgłoszeń serwisowych.

     Mając do dyspozycji oddziały regionalne wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe i gwarancyjne na terenie całego kraju. Nasza rozbudowana sieć serwisowa oraz kilka magazynów z własnymi częściami i podzespołami skraca czas reakcji na naprawę do minimum.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do spotkania, na którym zaprezentujemy Państwu korzyści ze współpracy z nami, z firmą Gastromax Polska