Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Kamień naturalny i jego uniwersalne zastosowanie

2019-04-17
Doświadczona firma przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę związaną z wyrobami kamiennymi przeznaczonymi do domów oraz z nagrobkami i grobowcami.

Majówka i wakacje na Mazurach

2019-04-17
Nad jeziorem Roś, w stuletnim lesie sosnowym znajduje się ośrodek wypoczynkowy Energetyk, w którym możesz spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi wynajmując pokój bądź domek i ciesząc się atrakcjami, jakie niesie ze sobą pobyt na Mazurach.

Czym jest tarcica i gdzie powszechnie się ją wykorzystuje?

2019-04-17
Tarcica to asortyment, który jest wytwarzany w profesjonalnych tartakach i odnosi się do wielu typów materiału. Jakie są rodzaje i gdzie się je wykorzystuje?

Najpopularniejsze usługi transportowe i ich rodzaje

2019-04-17
Usługi transportowe to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących własne firmy handlowe lub produkcyjne. Poznaj najpopularniejsze usługi transportowe i postaw na bezpieczny przewóz towaru lub ładunków na terenie kraju lub poza jego granicami!

Outsourcing BHP – na czym polega i dlaczego jest ważny?

2019-04-17
Outsurcing BHP w ofercie firmy Avis obejmuje doradztwo w zakresie przepisów, sprawdzanie stanu bezpieczeństwa, a także pomoc we wprowadzaniu zasad BHP.

Jak znaleźć dobrego hydraulika?

2019-04-17
Wiele prac hydraulicznych jesteśmy w stanie wykonać sami. Wystarczy podstawowy zestaw narzędzi, trochę czasu oraz ewentualne elementy, które należy wymienić. Jeśli jednak zadanie przewyższa nasze umiejętności, trzeba znaleźć dobrego hydraulika.

Zespół policystycznych jajników w pigułce.

2019-04-17
Opisane zostały objawy schorzenia, proces stawiania diagnozy oraz przebiegu leczenia.

Brama z automatyką czy bez?

2019-04-17
Brama to ważny element otoczenia domu. Usługi ślusarskie w zakresie montażu bram oferują nowoczesne systemy automatyki bramowej i tradycyjne bramy bez napędu.

O czym musisz pamiętać podczas sprzątania samochodu?

2019-04-17
Ważne jest, aby robić to regularnie i używać wyłącznie specjalnych środków, przystosowanych do mycia i pielęgnacji auta. Czy wszystkie myjnie są bezpieczne?

Na co zwracać uwagę wynajmując autokar?

2019-04-17
Niezależnie od czasu trwania i pokonanego dystansu, podróż autokarem powinna przebiegać bezpiecznie i w komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonego i opanowanego kierowcy.