Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Czy instalacja fotowoltaiczna jest w Polsce opłacalna?

2020-07-06
Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie generujące dodatkowe oszczędności w zakresie zużycia energii elektrycznej, które sprawdza się m.in. w Polsce.

Lombardy – zastaw i sprzedaż

2020-04-29
Doświadczona firma przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę związaną ze skupem złota, srebra, elektroniki oraz z usługami wymiany różnych walut.

Naprawa sprzętów RTV – czym zajmą się specjaliści?

2020-04-29
Uszkodzenia telewizorów czy sprzętu audio to spory problem, który jednak nie musi być bardzo kosztowny – warto w tym zakresie postawić na fachowy serwis.

Prace budowlane z użyciem ciężkiego sprzętu

2020-07-09
Doświadczona firma przygotowała dla klientów rozbudowaną ofertę związaną z przeprowadzeniem prac ziemnych takich jak wykopy oraz układanie kostki brukowej.

Co obejmują usługi biura podatkowo-rachunkowego?

2020-04-02
Biuro podatkowo-rachunkowe prowadzi swoje usługi w trzech sferach: obsługi księgowej, doradztwa podatkowego i obsługi kadr i płac. Zobacz, co one obejmują.

Dlaczego książka zawsze będzie prezentem idealnym?

2020-04-02
Książka jest prezentem idealnym z wielu powodów. W ofercie księgarni znajdziemy cos dla każdego, ale dlaczego jeszcze warto ją podarować bliskiej osobie?

Urządzenia wykorzystywane w leczeniu niedosłuchu

2020-04-02
Aparaty słuchowe i wkładki uszne stanowią podstawę leczenia niedosłuchu. W miejscach hałaśliwych dobrze sprawdzają się systemy FM, które wspomagają aparat.

Łóżko idealne – jak je wybrać?

2020-04-02
Przy wyborze łóżka, musimy zwrócić uwagę na jego konstrukcję. Ważne jest, z jakiego drewna jest wykonany stelaż oraz jego wymiary. Do niego dobieramy materac.

Do czego stosuje się poszczególne rodzaje druku?

2020-04-29
Druk offsetowy, cyfrowy i wielkoformatowy to najczęściej wykorzystywane techniki druku przemysłowego. Każdy z nich ma nieco inne zastosowanie, zobacz, jakie.

Jak urządzić ogród na wiosnę?

2021-02-26
Marzysz o pięknej działce na wiosnę? Zaplanuj ją wcześniej! Sprawdź, jak pielęgnować wiosenny ogród! Przygotuj go na wiosnę i ciesz się bujną roślinnością!