Ogrodzenie, brama i furtka muszą być wysokiej jakości, trwałe i estetyczne. Warto zamówić produkty w firmie Ogromet, ponieważ są zabezpieczone przed korozją, metodą cynkowania ogniowego. Na życzenie klientów przeprowadza malowane na dowolny kolor, z palety RAL. Do wyboru są płoty panelowe, szlachetne blaszane i siatkowe.

Dlaczego warto wybrać ogrodzenie panelowe w firmie Ogromet?

Ogrodzenie panelowe jest nowoczesne, stąd cieszy się zainteresowaniem rzeszy klientów. Produkt jest zabezpieczony przed korozją i ma zwiększoną stabilność, dzięki użytej bardzo dobrej jakości stali. Firma Ogromet stosuje dodatkowo warstwę ochronną, za pomocą cynkowania. Dzięki procesowi wyrób ma szlachetną powłokę. Płot poddawany jest malowaniu proszkowemu na wybrany kolor z palety RAL. Elementy ogrodzenia pokrywane są dodatkowo odpowiednią warstwą żywic poliestrowych. Zabiegi stosowane przez producenta, zapewniają wysoką wytrzymałość wyrobu na zmienne warunki atmosferyczne.

Jakie zalety ma ogrodzenie sztachetowe blaszane i siatkowe?

​Nowym i innowacyjnym rodzajem płotu jest sztachetowe blaszane, wykonane również z elementów stalowych. Ich zaletą jest połączenie trwałości z estetyką, co doceniane jest przez właścicieli posesji. Zakończenia elementów jest proste lub łukowe. Innym rodzajem, jest ogrodzenie siatkowe, jakie oferuje firma Ogromet. Ten typ płotów jest efektywny i praktyczny, ponieważ pasuje do tradycyjnej i nowoczesnej architektury. Producent zapewnia wszystkie niezbędne elementy i akcesoria do wykonania ogrodzenia: słupki, drut naciągowy, napinacze, opaski, kapturki, nasady, podmurówki betonowe oraz łączniki.