Folie basenowe ALKORPLAN – kup je od filmy POLDER!

Materiał partnera
2019-12-11

Czy każdy przydomowy basen wewnętrzny musi być wykończony odporną na wodę i wilgoć ceramiką, wraz z zastosowaniem odpowiednich technik montażowych i klejów? Odpowiedź brzmi: NIE! Dzisiaj aby przyśpieszyć budowę basenu w ogrodzie, a także wewnątrz budynku, zachowując jednak wysokie parametry techniczne oraz co ważne komfort użytkowy i estetykę, wybrać można specjalne folie basenowe ALKORPLAN. To ona pozwalają również obniżyć koszty całej inwestycji! To zapewni Ci renomowana pracownia POLDER.

Folia ALKORPLAN – informacje ogólne

Folia basenowa ALKORPLAN to nic innego, jak specjalna membrana, czy też wykładzina, którą wykłada się całe wnętrze basenu. Idealnie nadaje się zaś ona do wykańczania basenów krytych, odkrytych, prywatnych oraz publicznych. Dzięki swojej formie oraz elastycznej strukturze, idealnie pokrywa załamania kątów, czy też owalne zbiorniki. Jest to możliwe dzięki wkładowi poliestrowemu o grubości około 1,5 mm, który odporny jest na obciążenia statyczne i dynamiczne, odkształcenia, przerwania i rozerwania, utratę koloru i osiadanie zabrudzeń, oraz na przepuszczalność wody oraz wilgoci. Folie basenowe ALKORPLAN są niebywale hermetyczne, pozwalając je stosować zarówno przy wykładaniu niecek nowych basenów, jak i przy modernizacji tych już istniejących! Tym może zająć się dla Ciebie doświadczona ekipa POLDER, która zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem różnego typu basenów, współpracując przy tym z najlepszymi producentami techniki basenowej.  

Warto wiedzieć! Producent RENOLIT, który odpowiada za stworzenie technologii ALKORPLAN, oparł ją przede wszystkim o trwałą powłoką akrylową. Jest ona nanoszona na membranę specjalnym lakierem. Konserwacja basenu polega zatem głównie na odnawianiu co jakiś czas tejże powłoki. Dane prace należy zlecić jednak profesjonalistom. Szybką pomoc zawsze oferują pracownicy firmy POLDER.

Estetyka foli ALKORPLAN

Folie basenowe ALKORPLAN 2000, 3000 i Touch, są przede wszystkim niesamowicie delikatne dla skóry człowieka. Nie powodują zatem otarć i zadrapań, dlatego są one m.in. idealne dla zabawy w basenie dzieci, również tych uczących się pływać. Jeśli chodzi o ich wygląd, należy podkreślić różnorodność kolorystyczną. Popularne są barwy szarości, błękitu, zieleni, bieli, piasku, czy platyny. Wiele membran występuje również w wersji ze specjalną warstwą fotograficzną, idealnie imitującą małe płytki ceramiczne w różnych odcieniach wybranego koloru. Wysokie parametry techniczne, oraz unikalny wygląd, są zaś osiągane przy zoptymalizowanych kosztach zarówno materiałów, jak i montażu. Odpowiednie pod względem wyglądu konstrukcje wybierze razem z Tobą firmą POLDER. Dzisiaj dzięki niej można tworzyć baseny w różnych stylach, od eleganckiego począwszy, na retro kończąc. 

Ciekawostka! Membrany basenowe ALKORPLAN można spotkać niemalże na całym świecie. Duże zainteresowanie nimi płynie nie tylko ze strony klientów indywidualnych, ale modnych hoteli, położonych zarówno nad Bałtykiem, jak i Morzem Śródziemnomorskim…

Dlaczego wybrać współpracę z firmą POLDER

Montażem folii ALKORPLAN przy zoptymalizowanym budżecie, zajmuje się w Polsce między innymi wspomniana firma POLDER Technika Basenowa, która posiada certyfikat producenta autoryzowanego wykonawcy do układania i spawania folii ALKORPLAN. Precyzyjny projekt i szybkie wdrożenie, gwarantowane! Firma ta nie tylko jednak zajmuje się montażem tychże konstrukcji. Ważną częścią bogatej oferty jest tworzenie różnego rodzaju saun w domach, hotelach, czy pensjonatach, czy też basenów krytych oraz zewnętrznych. Mowa o tych wykonanych w technologii przelewów punktowych lub w wersji przelewowej. Pełne doradztwo, nowoczesne rozwiązania, a przy tym błyskawiczność realizacji, zapewnione! Więcej informacji uzyskasz na dedykowanej stronie www pracowni POLDER. 

Opracowanie artykułu:

Polder Technika basenowa

ul. Góra Libertowska 42, 30-444 Libertów małopolskie
e-mail
www
telefon