Budując dom lub rozpoczynając remont mieszkania, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały, by praca została wykonana sprawnie i bezproblemowo. Zamiast jeździć po sklepach lub składach budowlanych, lepiej udać się do renomowanej hurtowni artykułów elektrycznych, by zakupić potrzebne narzędzia, a w razie jakichkolwiek wątpliwości poradzić się doświadczonego sprzedawcy. Szeroką ofertę produktów elektrycznych oraz fachową obsługę znajdziesz w hurtowni Elzas z Dębna.

Artykuły niezbędne do montażu instalacji elektrycznej

Warunkiem bezpiecznego użytkowania instalacji elektrycznej jest jej prawidłowy montaż oraz wysokiej jakości komponenty znanych firm takich jak: Dehn, Dospel, Phillips i Kanlux. Jakikolwiek błąd fachowca lub nieodpowiedni element sieci może przyczynić się do usterek, dodatkowych wydatków, a w najgorszym wypadku spięcia lub pożaru. Mieszcząca się w Dębnie niedaleko Kostrzyna nad Odrą hurtownia Elzas, której właścicielem jest Andrzej Skrzypek, posiada w swojej bogatej ofercie niezbędne do montażu instalacji elektrycznej komponenty: złączki, włączniki, bezpieczniki, rozdzielnice, gniazdka, kable, uchwyty do przewodów i wiele innych.

Montaż i konserwacja instalacji elektrycznej wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Wielu elektryków latami zbiera swoje zaplecze narzędziowe, które świadczy o profesjonalizmie, dlatego hurtownia Elzas wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i oferuje nie tylko materiały elektroinstalacyjne, ale i narzędzia. W asortymencie znajdziemy m.in.: szczypce, opaski zaciskowe, taśmy rzepowe, woltomierze czy mierniki elektryczne.

W ostatnich czasach dużą popularność zyskują domowe instalacje fotowoltaiczne. Ogniwa zapewniają nie tylko oszczędność finansową, ale i niezależność od sieci. Do prawidłowego funkcjonowania paneli słonecznych konieczne jest odpowiednie okablowanie: przewody, opaski kablowe, przyłącza zakończone konkretnymi konektorami itp. Hurtownia Elzas dysponuje okablowaniem fotowoltaicznym oraz  rozłącznikami, ogranicznikami przepięć, wyłącznikami nadprądowymi i wieloma innymi akcesoriami fotowoltaicznymi.

Kompleksowa obsługa

Sklep elektryczny Elzas Andrzeja Skrzypka świadczy również usługę badań okresowych i pomiarów elektrycznych w przedsiębiorstwach, budynkach użyteczności publicznej oraz zakładach pracy. Doświadczeni pracownicy sporządzają dokładną dokumentację przeprowadzonych prac.