Projektowanie i montaż dźwigów osobowych to odpowiedzialne zadanie. Trzeba mieć specjalistyczną wiedzę, odpowiednie umiejętności i znać obowiązujące w tej kwestii przepisy prawa. Spel-Rem z Wrocławia od lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu, a także serwisu i modernizacji wind oraz platform schodowych. Firma ciągle się rozwija, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie rodzaje wind znajdują się w ofercie Spel-Rem?

Firma projektuje i wykonuje dźwigi osobowe znajdujące zastosowanie praktycznie w każdym budynku. Oferuje m.in.:

  • windy osobowe – znajdujące zastosowanie w blokach mieszkalnych, jak również w różnych obiektach użyteczności publicznej,

  • windy towarowe o zróżnicowanym udźwigu, dzięki czemu zapewniają transport różnych ładunków,

  • dźwigi specjalistyczne (szpitalne, pożarowe, samochodowe), służące do ściśle określonych celów,

  • małe dźwigi towarowe przeznaczone do branży gastronomicznej, hotelowej oraz usługowej.

W ofercie Spel-Rem znajdują się także platformy dla osób niepełnosprawnych (przyschodowe i pionowe), z których zazwyczaj korzystają ludzie starsi, jak również osoby pozbawione pełnej sprawności ruchowej.

Bezpieczeństwo, jako główny priorytet przy projektowaniu wind

Projektowanie wind to bardzo odpowiedzialne zadanie. Muszą one spełniać szereg wymogów technicznych, by być w pełni bezpieczne podczas ich użytkowania. Istotny jest także prawidłowy montaż urządzeń dźwigowych, który należy zlecić tylko i wyłącznie specjalistom np. z firmy Spel-Rem, której przedstawiciel mówi:

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej, dlatego wiemy, jak dobrze i bezpiecznie montować windy, by nie ulegały niespodziewanym awariom. Dodatkowo nasze działania obejmują również bieżące naprawy, konserwację oraz modernizację wszelkich urządzeń dźwigowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wszyscy kontrahenci, którzy zdecydują się nawiązać długofalową współpracę z polecaną firmą, mogą liczyć na kompleksową realizację wszelkich usług.

Spel-Rem to także pogotowie dźwigowe

Nagłe awarie dźwigów osobowych wcale nie są rzadkością. Mogą być spowodowane przez różne czynniki, takie jak zużycie się poszczególnych komponentów czy niewłaściwe użytkowanie. Cokolwiek by doprowadziło do zatrzymania się windy, ważne jest jak najszybsze podjęcie działań naprawczych. Usługę pogotowia dźwigowego oferuje firma Spel-Rem, której pracownicy są w stanie wprawnie zlokalizować usterkę i szybko dokonać naprawy. Pozostają do dyspozycji siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Działają na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska