Lodówki Samsung od lat zdobywają pozytywne opinie użytkowników. Są cenione za funkcjonalność, jakość wykonania, wygląd. Zadowolenie klientów cieszy producenta, lecz nie oznacza, że spoczął na laurach. Efektem jego nieustannego rozwoju jest domowy sprzęt chłodniczy linii Bespoke. Należą do niej innowacyjne urządzenia, które sprawdzą się w każdej kuchni. Zdecydowanie warto poznać więcej informacji na ich temat.

Nowe podejście do produkcji lodówek

Innowacyjność lodówek Samsung Bespoke nie opiera się wyłącznie na nowoczesnych technologiach. To także niespotykana wcześniej możliwość dopasowania sprzętu do indywidualnych potrzeb. Po zakupie lodówki danego typu i wielkości, właściciele mogą ją w dowolnym momencie rozbudować.  Trzeba tylko dołożyć do niej kolejny moduł chłodniczy. Podstawą może być dwudrzwiowe urządzenie z górną chłodziarką i dolną zamrażarką. Używane na przykład przez małżeństwo. Gdy rodzina się powiększy do lodówki wystarczy dostawić kolejny moduł jedno lub dwudrzwiowy. Taki zestaw można dalej rozbudowywać. Należy tylko pamiętać by kolejne urządzenia miały taką samą wysokość. Co ważne, nie są to jedynek elementy, które można samodzielnie wybierać.

Wygląd lodówki Bespoke

Dzięki osobno dobieranym modułom, wielkość lodówki Bespoke można dopasować do każdej, nawet niewielkiej kuchni. Kolejną zaletą tej linii jest to, że kupujący ma wpływ na wygląd urządzenia. I nie chodzi tu o wybór pomiędzy gotowymi, standardowymi rodzajami wykończenia. Koreański producent AGD daje klientom możliwość wyboru frontu lodówki. Do dyspozycji jest:

  • szkło satynowe,
  • szkło gładkie,
  • stal szczotkowana,
  • stal malowana proszkowo.

Trzeba dodać, że fronty da się bez problemu wymieniać w dowolnym momencie. Dochodzi do tego spora różnorodność kolorów. W palecie braw jest biel i czerń, grafit, ale też beż, błękit, lawenda. Dzięki temu lodówka wkomponuje się w każdy styl aranżacyjny. I nadal nie jest to ostatnia zaleta linii.

Wygląd urządzeń należących do AGD to nie jedyna kwestia zwracająca uwagę. Samsung to producent lodówek stawiający na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest komora Optimal Fresh+ pozwalająca wydzielić dwie strefy o różnej temperaturze. Kolejną technologię przedstawia przedstawiciel koncernu:

- Lodówki z linii Bespoke wyposażyliśmy w szuflady Humidity Fresh+. Zapewniają temperaturę i wilgotność idealne do przechowywania warzyw i owoców.
Samsung nie poprzestał na dwóch wspomnianych rozwiązaniach. W lodówkach Bespoke, specjaliści wyodrębnili strefę Cool Select+ umożliwiającą zmianę temperatury w wybranych komorach. W zależności od potrzeb, na przykład dużych zakupów, można zamienić je chłodziarkę lub zamrażalnik.