Robiąc pranie czasami kilka razy na tydzień, liczymy na świeżość wśród ubrań, ręczników i pościeli. Czasami ciężko to uzyskać mimo używania kilku preparatów i proszków, susząc materiały w domu. Wysoka wilgoć nie sprzyja ani mieszkaniom, ich właścicielom ani tkaninom. Jeśli masz możliwość, warto wywiesić mokre pranie na zewnątrz, tak aby wysuszyło je słońce i ciepły wiatr. Do tego potrzebne będą artykuły gospodarstwa domowego z firmy Tegra.

Zalety wieszania prania na zewnątrz

Piorąc kilkadziesiąt rzeczy w tygodniu, ciężko jest znieść wysoką wilgotność w pomieszczeniu, gdzie na co dzień się funkcjonuje. To jeden z kilku minusów suszenia ubrań i ręczników w mieszkaniu. Kolejną wadą jest zagracanie miejsca rozkładaną suszarką, która nierzadko zajmuje bardzo dużo miejsca, tym bardziej, jeśli w domu nie ma osobnego pokoju gospodarczego.

Zaletą wieszania prania na otwartym powietrzu jest jego szybsze schnięcie i większa świeżość, przez co późniejsze zakładanie ubrań jest dużo przyjemniejsze. Takie materiały można zawiesić również na stojącej suszarce, ale można też zainwestować w linki i rozłożyć je w ogrodzie w ustronnym miejscu, nie na bezpośrednim słońcu.

Artykuły gospodarstwa domowego do prania

Firma Tegra produkująca artykuły do wieszania prania specjalizuje się głównie w klamerkach i linkach. Asortyment jest na tyle bogaty, że każdy może wybrać różnego rozmiaru wersje, w zależności od swoich potrzeb.

Nasze wyroby produkujemy z tworzyw sztucznych wysokiej jakości w kilkunastu kolorach, przez co służą one klientom przez kilka lat bez konieczności wymiany na nowe. Realizujemy zlecenia dla firm według ich indywidualnych wskazań

– mówi specjalista.

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz oznaczyć klamerki swoim logo, idealnym miejscem do tego będzie zakład Tegra, który po dogadaniu szczegółów przygotuje dla ciebie idealny zestaw startowy. Może być to również idealna wersja reklamy dla twojej firmy. Sprawdź ich ofertę!