Pewnie wiesz, jak ważne jest ubezpieczenie OC, a nawet AC samochodu. Czy jednak pamiętasz o ubezpieczeniu swojego domu lub mieszkania, jeśli jesteś jego właścicielem? Wiele osób o tym zapomina, a jest to niezwykle istotna kwestia, która może uchronić Cię przed sporymi wydatkami na wypadek zdarzeń losowych, czy kradzieży z włamaniem. Przekonaj się, na jaki pakiet ubezpieczenia nieruchomości możesz postawić.

Pakiet ubezpieczenia domu i mieszkania – co wchodzi w jego skład?

Pierwszym i najbardziej popularnym rozwiązaniem jest ubezpieczenie od zdarzeń losowych. Co ważne, możesz ubezpieczyć nie tylko dom lub mieszkanie, ale nawet garaż, basen, czy ogrodzenie! Liczy się tutaj także wewnętrzne ubezpieczenie budynku, tutaj w skład wchodzi między innymi sprzęt AGD. Ochrona obejmuje zjawiska nadprzyrodzone. Agencja ubezpieczeniowa rozumie to jako powódź, pożar, czy uderzenie pioruna.

Druga możliwość to ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem. Co więcej, zwrot z ubezpieczenia należy Ci się również za rozbój lub dewastację. Głównie jest to sprzęt AGD i wszystkie inne urządzenia domowego użytku. Bardzo przydatnym ubezpieczeniem jest to od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Jeśli Ty lub Twoje dziecko wyrządzicie szkodę innym, szczególnie majątkową, wszystkie straty osoby pokrzywdzonej pokryje ubezpieczalnia. Postaw na usługi ubezpieczeniowe, w których skład wchodzi właśnie taka możliwość. Zabezpiecz się także przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, między innymi od uszczerbku na zdrowiu Twoim lub domowników. Gwarantuje to świadczenie z tytułu doznanego uszczerbku. Takie ubezpieczenie jest możliwe w firmie Ultra Ubezpieczenia sp. z o.o.

Pozostałe ubezpieczenia wchodzące w skład pakietu ubezpieczeń

Ubezpieczenie domu obejmuje także Assistans domowy, co jest niezwykle przydatną usługą. O co w tym chodzi? Pomoc specjalistów w razie awarii, na przykład hydraulika, czy stolarza. Możesz także ubezpieczyć domki letniskowe, od ognia, czy innych zdarzeń losowych. Co ciekawe, ubezpieczenie mieszkania, czy domu nie obejmuje tylko i wyłącznie miejsca ubezpieczenia. Rozumie się przez to, że jeśli zostanie Ci skradziona torebka lub portfel w drodze do pracy, ubezpieczenie również to również wchodzi do w skład polisy! Co jeszcze wchodzi w skład ubezpieczeń domu i mieszkań w jednej z popularnych firm ubezpieczeniowych, której nazwę tutaj wymieniliśmy? Ubezpieczenie jachtów i tutaj warto podkreślić, że jest to usługa dla osób prywatnych i przedsiębiorców! Jak widzisz, możliwości jest sporo. Postaw na każdą z opcji, aby kompletnie się zabezpieczyć!