Serwisy pojazdów ciężarowych mają spory wpływ na gospodarkę. Dbają o to by auta oraz naczepy były sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. To z kolei przekłada się na ciągłość transportu samochodowego. Obecnie najczęściej wykorzystywanego do przewozu produktów spożywczych, materiałów budowlanych itp. Do cenionych warsztatów należy Pneumoregent Bis. Poniżej przedstawiamy zakres jego usług.

Sprzedaż części TIR

Pneumoregent Bis to serwis aut ciężarowych mieszczący się w Malborku w województwie pomorskim. Działa w branży motoryzacyjnej od 1998 roku. Zanim przejdziemy do usług firmy trzeba wspomnieć o istotnej kwestii. Ten doświadczony podmiot dysponuje bogatą ofertą handlową. Uwadze przedsiębiorców i klientów indywidualnych polecamy:

  • części do pojazdów ciężarowych,

  • części do naczep różnego typu,

  • części do przyczep.

Pomorski dystrybutor zajmuje się też sprzedażą zaworów pneumatycznych i siłowników hamulcowych. Natomiast przechodząc do napraw, jest to serwis naczep i osi BPW, SMB, FRAUHAUF, ROR, SAF, TRAIROL. O bogactwie oferty firmy z Malborka świadczy to, że do tej pory opisaliśmy jedynie jej początek.

Doświadczony serwis TIR

Kompleksowe remonty naczep i przyczep to bardzo ważna część działalności Pneumoregent Bis. Jednakże specjaliści z serwisu nie skupiają się wyłącznie na tym. Oferuje znacznie szerszy zakres usług. Należą do nich naprawy silników i równie ważnych skrzyni biegów pojazdów ciężarowych. Poprzedzane szczegółową diagnostyką z pomocą nowoczesnego sprzętu. W przedstawianym warsztacie doświadczeni pracownicy przeprowadzają naprawy układów hamulcowych. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że dobry stan techniczny tych elementów ma kluczowe znaczenie. Kolejnym elementem oferty jest naprawa układów ABS, EPS, ECAS, EBS, TEBS G2. Warto również wspomnieć o serwisie ogrzewania stacjonarnego Webasto oraz Eberspacher.

Przeglądy i naprawy samochodów ciężarowych wykonywane w jednym miejscu są ogromnym udogodnieniem dla kierowców. W firmie z Malborka posiadacze takich aut mogą liczyć na diagnostykę układów zasilania. Kolejne elementy oferty wymienia pracownik warsztatu Pneumoregent Bis:

- Od lat przeprowadzamy serwis zaworów pneumatycznych. Zajmujemy się ponadto siłownikami hamulcowymi. Specjalizujemy się także w regeneracji zacisków hamulcowych oraz wielu innych elementów.

Pomorski serwis samochodów ciężarowych cieszy się bardzo dobrą opinią nie tylko z powodu szerokiej oferty. Klienci doceniają jakości i terminowość napraw oraz atrakcyjne ceny. Zatem zdecydowanie warto skorzystać z usług firmy Pneumoregent Bis.