Potrzebujesz pomocy na trasie? Zależy Ci na jak najszybszym usunięciu usterki? Nie masz czasu na ściąganie lawety i wizytę w tradycyjnym warsztacie samochodowym? Skorzystaj z usług Mobilnego Serwisu Samochodów Ciężarowych Stamar, który świadczy całodobowe usługi na drogach S3 i A4 oraz na terenie miast w województwie lubuskim.

Czym jest mobilny serwis samochodowy?

Mobilny mechanik to oferta skierowana dla kierowców samochodów osobowych i ciężarowych, których zaskoczyła usterka na trasie. Oddaleni od domu nie mają możliwości stacjonarnego rozwiązania problemu. Ponadto jest to doskonała alternatywa dla zawodowych kierowców, którym zależy na terminowej realizacji zlecenia.

Pracownicy Mobilnego Serwisu Samochodów Stamar przybywają na miejsce zdarzenia i przystępują do natychmiastowej diagnostyki systemów. Dostarczają przy tym niezbędne części zamienne oraz reperują uszkodzone naczepy.

Jakie są zalety mobilnego serwisu samochodowego Stamar?

Jedną z głównych zalet mobilnego serwisu samochodowego jest oszczędność czasu i pieniędzy. Wzywając standardową pomoc drogową kierowca zmuszony jest do pokrycia dodatkowych kosztów lawetowania. Dodatkowo sama naprawa w warsztacie nie zostanie przeprowadzona „od ręki”.

W przypadku zawodowców natychmiastowe usunięcie awarii pozwoli na uniknięcie opóźnienia w dostawie, które może mieć przykre konsekwencje dla firmy spedycyjnej. Ponadto jest to wygodne rozwiązanie dla kierowcy, który pozostaje w miejscu zdarzenia, a po naprawie może niezwłocznie wyruszyć w dalszą drogę.