Gablota informacyjna to nieodłączny element każdego bloku mieszkalnego. Ten stosunkowo prosty wynalazek umożliwia łatwe przekazywanie informacji i istotnie usprawnia komunikację pomiędzy lokatorami budynku, dlatego cieszy się bardzo dużą popularnością. Firma PJK Grupa, z siedzibą w mazowieckim Józefowie, zajmuje się produkcją różnego rodzaju gablot informacyjnych, które bez wątpienia spełnią wszelkie oczekiwania klientów. Dowiedz się, jaką funkcję pełnią te konstrukcje oraz jakie rodzaje dostępne są w ofercie firmy. Zapraszamy!

Do czego służy gablota informacyjna?

Funkcją gabloty informacyjnej jest przede wszystkim usprawnienie komunikacji pomiędzy samymi lokatorami spółdzielni mieszkaniowej, jej zarządem, a także administracją budynku lub innymi podmiotami mającymi związek ze wspólnotą. Umieszczenie odpowiednich treści we wnętrzu gabloty zwykle równoznaczne jest ze sprawnym rozprzestrzenianiem się określonych informacji oraz jest zdecydowanie szybsze i mniej wymagające niż osobiste kontaktowanie się z mieszkańcami. Przedstawiciel firmy PJK Grupa dodaje:

Gabloty informacyjne to podstawowe narzędzie służące do komunikacji pomiędzy lokatorami w obrębie wspólnoty mieszkaniowej. Nasza firma oferuje estetyczne gabloty w wielu wariantach, które z pewnością dopasują się do indywidualnych potrzeb mieszkańców i charakteru wnętrza budynku.

Gabloty to świetne miejsce zarówno do umieszczania istotnych i pilnych dla mieszkańców informacji, jak i lokalnych ogłoszeń dotyczących zgubionych lub odnalezionych przedmiotów, a także próśb lub ewentualnych skarg.

Jakie rodzaje gablot dostępne są w ofercie przedsiębiorstwa?

Firma PJK Grupa oferuje swoim klientom szeroki wybór gablot informacyjnych, które mogą zostać doskonale dopasowane do potrzeb mieszkańców. Przedsiębiorstwo posiada w swoim asortymencie zarówno gabloty natynkowe, jak i podtynkowe. Pierwszy wariant jest w sposób tradycyjny mocowany do wykończonej ściany, natomiast drugi wymaga utworzenia odpowiednio głębokiej wnęki, w której umieszczana jest konstrukcja. Gabloty informacyjne podtynkowe wymagają wykonania niewielkich prac budowlanych, jednak dzięki nim są bardzo solidnie przymocowane i nie zajmują przestrzeni na powierzchni ściany. Firma PJK Grupa oferuje gabloty o różnej głębokości i wymiarach, które mogą być wyposażone w szyby otwierane lub przesuwne. Konstrukcje dostępne w ofercie wykonane są z najwyższej jakości metali, które umożliwiają mocowanie treści za pomocą niewielkich magnesów. Firma PJK Grupa gwarantuje najwyższą jakość dystrybuowanych produktów, profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy.