Ślub i przyjecie weselne to ważne chwile w życiu każdej pary i dlatego warte są upamiętnienia. Najlepszym pomysłem jest zatrudnienie profesjonalnego fotografa oraz kamerzysty, aby uwiecznić te ulotne momenty na zdjęciach oraz filmie. Możesz również skorzystać z usług HS Studio, który wykona dla Ciebie zarówno zdjęcia, jak i film z Twojego ślubu. Sprawdź, dlaczego warto zaufać temu specjaliście.

HS Studio – profesjonalny fotograf na Twoim ślubie

Choć obecnie dobrej jakości aparat znajduje się w każdym smartfonie i wydawać by się mogło, że zrobienie dobrego zdjęcia nie jest niczym trudnym, a każdej Parze Młodej zależy na tym, by maksymalnie obniżyć koszty wesela, profesjonalne usługi fotograficzne zdecydowanie nie są punktem programu, z którego warto zrezygnować. Dla większości par to właśnie ślub jest najważniejszym dniem w ich wspólnym życiu i ważne jest, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie warto więc powierzać tak ważnego obowiązku, jakim jest robienie zdjęć podczas ceremonii i przyjęcia weselnego cioci lub wujkowi – chyba, że interesują was zdjęcia posiłków i rozmazane kadry.

Profesjonalny fotograf ślubny HS Studio, ma nie tylko odpowiedni sprzęt fotograficzny, ale też wieloletnie doświadczenie, co daje wam gwarancję, że na zdjęciach prezentować będziecie się pięknie i nie umknie mu żadna ważna chwila. Fotograf specjalizujący się w fotografii ślubnej wie dokładnie, w jakim momencie najlepiej zabrać Parę Młodą i gości na pamiątkowe zdjęcia, w jaki sposób ustawić Państwa Młodych, by prezentowali się najlepiej i jak dostosować parametry sprzętu do warunków oświetleniowych lokalu, w którym odbywa się przyjęcie weselne.

Największe zalety wyboru jednej firmy foto+video

Wiele Par Młodych podczas planowania ślubu i wesela staje przed podjęciem ważnej decyzji – zatrudnić fotografa oraz kamerzystę, czy powierzyć ich zadania jednej firmie świadczącej kompleksowe usługi foto+video? Jedna firma zajmująca się fotografią i filmowaniem na ślubie to przede wszystkim gwarancja spójnego materiału, który opowiada tę samą historię. Wszystkie ujęcia oraz ich obróbka będą spójnie stylistycznie, co razem stworzy wyjątkowa całość, którą w przyszłości chętnie pokazywać będziecie waszym bliskim lub wspominać razem w ważnych dla was dniach.

Wybierając firmę HS Studio macie pewność, że wszystkie najważniejsze ujęcia będą uchwycone na filmie oraz zdjęciach, a fotograf i kamerzysta nie będą rywalizować ze sobą i wchodzić sobie w kadr. Znacznie łatwiej będzie również ustalić najważniejsze kwestie z jedną osobą, niż kontaktować się osobno i z fotografem i z kamerzystą.

Ważną dla Pary Młodej kwestią jest oczywiście koszt takiej usługi – w tym aspekcie również bardziej opłaca się zatrudnienie jednej firmy, która wykona usługi foto oraz video.

Zdjęcia pełne emocji i pasji - to w HS Studio

HS Studio to rodzinna firma fotograficzna, która ma za sobą długą historię sięgającą pokoleń. Specjalizuje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak zdjęcia i filmy ślubne, firmowe, eventowe, a także obsługa fotolustra. Wyróżniają się tym, że oferują dodatkowe zdjęcia z klasycznego aparatu analogowego.

Firma korzysta z profesjonalnego sprzętu, w tym aparatów Sony A7S III, Nikon D750, Canon EOS 50E, drona DJI Mavic 2 oraz fotolustra z dotykowym ekranem o przekątnej 60 cali. Zespół składa się z trzech osób: dwóch kamerzystów i jednego fotografa.

HS Studio oferuje różnorodne pakiety usług, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Aby skontaktować się z firmą, można zadzwonić pod numery telefonów podane w informacjach kontaktowych lub napisać na adres e-mail.