Salon fryzjerski Hair Infinity Katarzyna Maczała oferuje różnego rodzaju profesjonalne zabiegi na włosy oraz usługi fryzjerskie. Stale rozwijająca się firma z siedzibą w Mirsku proponuje swoim Klientom m.in. cieszące się dużym zainteresowaniem keratynowe prostowanie włosów oraz nanoplastię. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat oferty salonu fryzjerskiego.

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie to bardzo popularny zabieg, który pozwala na uzyskanie prostych, gładkich i lśniących włosów oraz silne odżywienie i wzmocnienie kosmyków. Efekty zabiegu wykorzystującego keratynę utrzymują się nawet do kilku miesięcy po jego wykonaniu. Dzięki skorzystaniu z keratynowego prostowania osoby zainteresowane zabiegiem mogą cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem włosów przez bardzo długi czas. Keratynowe prostowanie może okazać się świetną decyzją w przypadku zniszczonych włosów, np. wskutek ich rozjaśniania. Z zabiegu z powodzeniem mogą skorzystać osoby z niesfornymi, trudnymi w ułożeniu kosmykami, które mają tendencję do puszenia się.  Jak dodaje ekspertka z salonu fryzjerskiego Hair Infinity:

Oferowane przez nas keratynowe prostowanie włosów przyczynia się do uszczelnienia łuski włosa i zapewnia kosmykom przyjemną w dotyku miękkość.

Nanoplastia

Nanoplastia jest trwałym prostowaniem włosów, które zapewnia długotrwały efekt maksymalnie wyprostowanych kosmyków. Zabieg nanoplastii nie tylko pozostawia włosy proste, ale także wygładzone, błyszczące i zdrowsze, a więc działa podobnie do keratynowego prostowania. Nanoplastia daje jednak dużo mocniejszy efekt wyprostowania włosów i będzie odpowiednia nawet dla osób o silnie kręconych włosach. To idealny zabieg dla osób, które są zmęczone codziennym używaniem prostownicy, ale nie chcą rezygnować z prostych włosów. Skutki zabiegu nanoplastii utrzymują się aż do 6 miesięcy.

Co jeszcze oferuje salon fryzjerski?

Salon fryzjerski Hair Infinity, którego właścicielką jest trycholog Katarzyna Maczała, oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich oraz specjalnych zabiegów na włosy. Poza keratynowym prostowaniem włosów i nanoplastią, w ofercie przedsiębiorstwa znajduje się strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów oraz wykonywanie fryzur na przyjęcia okolicznościowe. Ponadto, firma proponuje badanie stanu skóry głowy kamerą, infuzję tlenową, mezoterapię mikroigłową, krioterapię na włosy oraz przedłużanie włosów i zaplatanie warkoczy syntetycznych.