Szukasz wykwalifikowanego spawacza, który zajmie się profesjonalnym przygotowaniem konstrukcji stalowych do Twoich inwestycji? Na polskim rynku istnieje wiele zakładów, zajmujących się obróbką stali – jedną z nich jest firma spawalniczo-ślusarska Tom-Bud Usługi ogólnobudowlane, której właścicielem jest Tomasz Całka. Zakład od 2008 roku zajmuje się realizacją zleceń przemysłowych. Jakie usługi oferuje?

Specjaliści w zakresie spawania konstrukcji stalowych

Zakład, zlokalizowany w miejscowości Brzóza Stadnicka na Podkarpaciu, jest w pełni wyposażonym, nowoczesnym przedsiębiorstwem, ukierunkowanym na stały rozwój oraz współpracę z inwestorami na terenie całej Polski. Właściciel zatrudnia grono wykwalifikowanych spawaczy, posiadających stosowne uprawienia zawodowe i dostęp do rozbudowanej bazy narzędziowej oraz parku maszynowego, w skład którego wchodzą między innymi: obrabiarki CNC, frezarki, wiertarki, giętarki, spawarki. Personel firmy dokłada wszelkich starań, by powierzone zadania wykonać z dbałością o każdy detal.

W ramach swojej działalności firma Tom-Bud Usługi Ogólnobudowlane Tomasza Całki zapewnia szeroki wachlarz usług, w tym: spawanie konstrukcji stalowych, rur, rurociągów, kontenerów, prefabrykację oraz montaż. Uzupełnieniem oferty jest malowanie natryskowe przy użyciu agregatu, wiercenie i nawiercanie otworów w technologii CNC (z zastosowaniem precyzyjnych urządzeń, programowanych komputerowo), cięcie plazmowe, gazowe, gięcie prasą krawędziową i czyszczenie strumieniowo-ścierne.

Kompletne konstrukcje stalowe dla przemysłu i budownictwa

Tom-Bud jest rzetelną firmą, otwartą na nowe wyzwania, a jej właściciel chętnie podejmuje się wykonawstwa zarówno większych, jak i mniejszych projektów, kompletnych konstrukcji stalowych dla przemysłu oraz branży budowlanej. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie wiele udanych realizacji w różnych regionach Polski, a jego rozbudowany park maszynowy można obejrzeć w galerii na stronie internetowej lub bezpośrednio, w siedzibie.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki stali, pracownicy Tomasza Całki wiedzą, że stalowe konstrukcje budowlane lub przemysłowe wymagają zastosowania specjalnych zabezpieczeń przeciw rdzy, która znacznie osłabia ich strukturę. Każdy materiał, zanim zostanie przekazany w ręce inwestora, jest poddawany dokładnej obróbce – specjaliści Tomasza Całki odtłuszczają ją i stosują w niej dodatkowe środki antykorozyjne w postaci specjalnej powłoki, wykonanej z trwałej, wodoodpornej farby podkładowej.