Firma Diagnostyka Samochodowa Henryk i Marek Tymińscy Sp. z o.o. jest obecna w branży motoryzacyjnej od wczesnych lat 70-tych. Przedsiębiorstwo to posiada więc bogate doświadczenie. Przeczytaj o szczegółach oferty tej konkretnej stacji kontroli pojazdów z siedzibą w woj. mazowieckim i dowiedz się, jak często należy się umawiać na badanie techniczne.

Oferta firmy Diagnostyka Samochodowa Henryk i Marek Tymińscy Sp. z o.o.

Firma ta oferuje pełną diagnostykę samochodową. W zakresie usług znaleźć można kompleksowe przeglądy rejestracyjne, okresowe i techniczne. Oprócz tego w miejscu tym można zlecić dodatkowe badania kontrolne w przypadku samochodów, które będą wykorzystywane w zawodowym transporcie osobowym lub w szkołach nauki jazdy.

Przeprowadzamy kontrole pojazdów o kategoriach A, B, E i T. Obsługujemy różne typy pojazdów – od aut osobowych, przez motocykle i motorowery, aż po samochody dostawcze i ciężarowe, ciągniki rolnicze i przyczepy. Wykonujemy badania pojazdów powypadkowych i sprowadzonych z zagranicy

 – opowiada przedstawiciel firmy Diagnostyka Samochodowa Henryk i Marek Tymińscy Sp. z o.o. Stacja pozostaje do dyspozycji klientów od poniedziałku do soboty.

Kiedy należy zgłosić się na badanie techniczne?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna - sprawność pojazdu powinna być weryfikowana regularnie. W przeciwnym razie właściciela będą czekać poważne konsekwencje, jak chociażby brak możliwości przedłużenia ważności dowodu rejestracyjnego, co będzie skutkowało ryzykiem otrzymania mandatu. Nie sposób pominąć tutaj względów bezpieczeństwa, ponieważ niesprawny pojazd stanowi realne zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Częstotliwość wizyt w stacjach kontroli pojazdów jest uregulowana przez polskie prawo. Pierwsze badanie techniczne należy wykonać w ciągu 3 lat od daty produkcji auta. Drugie badanie odbywa się w ciągu 5 lat od daty produkcji. Każde kolejne badanie należy wykonywać natomiast raz w ciągu roku.