Artykuły z kategorii nauka

W jaki sposób spędzać czas wspólnie z dzieckiem?

2020-01-29
Dziecko od najmłodszych lat potrzebuje rozwijać się w różnych dziedzinach. Warto więc zapisywać malucha na zajęcia ruchowe, jak i uczące logicznego myślenia.

Jaka jest różnica między szkoleniem a warsztatem?

2020-01-29
W dzisiejszym świecie powstaje coraz więcej możliwości samorozwoju. Ważne jest to, aby uczestnik wybrał odpowiednią dla siebie, komfortową formę pracy.

Autorski program nauczania – co proponują najlepsze niepubliczne szkoły podstawowe?

2020-01-24
W dobrych szkołach podstawowych realizujących autorskie programy nauczania dzieci rozwijają się wielopłaszczyznowo. Co dokładnie proponują tego typu placówki?

Jak wybrać dobre zabawki edukacyjne?

2020-01-23
Coraz więcej na polskim rynku pojawia się zabawek edukacyjnych. Mają za zadanie nie tylko bawić, ale i uczyć dziecko. Jak wybrać je dla swojego dziecka?

Jak przebiega integracja nowego dziecka w przedszkolu?

2020-01-22
W dzisiejszym świecie jedną z podstawowych umiejętności warunkujących szczęśliwe życie jest budowanie relacji. Jakie są sposoby integracji dzieci w przedszkolu?

Angielski od podstaw dla dorosłych – praktyczne wskazówki

2020-01-22
Jak uczyć języka angielskiego dorosłych słuchaczy? Na co położyć największy nacisk? Jak powinna przebiegać nauka języka obcego w przypadku osób dorosłych?

Obowiązkowe szkolenia PPOŻ dla pracowników

2020-01-21
Szkolenie ppoż to ogromna dawka wiedzy jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Dotyczy zarówno sposobu gaszenia pożaru, ale też ewakuacji.

Język angielski już od najmłodszych lat, czyli kursy dla dzieci w wieku szkolnym

2020-01-20
Dzieci w wieku szkolnym warto zapisać na dodatkowe zajęcia w zakresie nauki języka angielskiego. Czym wyróżniają się ćwiczenia w prywatnych szkołach językowych?

Hipnoza jako metoda w psychoterapii i jak się jej nauczyć?

2020-01-17
Hipnoza jest szeroko stosowana w różnych terapiach leczenia chorób o nerwicowych o podłożu psychicznym lub psychologicznym oraz przy walce z przewlekłym bólem.

Nauka języków obcych – zalety

2020-01-10
Znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest powszechnie wymagana. Ułatwia zdobycie dobrej pracy, podróżowanie, a także rozwija umysł.