Artykuły z kategorii nauka

Dlaczego nauczyciele powinni brać udział w szkoleniach?

2019-12-20
Nauczyciel zawsze powinien być kreatywny i otwarty na nową wiedzę. Dodatkowe szkolenia pomogą mu lepiej zrozumieć uczniów i zająć się skuteczną edukacją!

Indywidualna nauka języka angielskiego – jak powinna wyglądać?

2019-12-20
Korepetycje z języka angielskiego, rosyjskiego oraz francuskiego również dla obcokrajowców, prowadzi na terenie Warszawy Olgierd Celiński.

Jak uczyć się języków obcych?

2019-12-11
Nauka języków obcych to samorozwój i doskonała zabawa dla osób w każdym wieku. W jaki sposób się uczyć, aby szybko i bez problemu opanować kolejne poziomy?

Prawo jazdy kat. C - jak je zdobyć?

2019-12-06
Prawo jazdy kategorii C przyda się osobom, które marzą o pracy kierowcy samochodu dostawczego. Sprawdź, jak można uzyskać takie prawo jazdy w Polsce.

Z jakich powodów warto uczyć dzieci grać na instrumentach?

2019-12-04
Na rynku możemy się spotkać z wieloma szkołami muzycznymi, które oferują różne usługi takie jak gra na instrumencie czy śpiewanie.

Tablice szkolne – na jakie rodzaje warto zwrócić uwagę?

2019-11-18
Tablice szkolne są obecnie produkowane w wielu wariantach. Oprócz klasycznych zielonych i czarnych, warto zwrócić też uwagę na nowoczesne modele magnetyczne.

Szkoła społeczna – korzystny wybór dla twojego dziecka

2019-11-15
Przed dokonaniem wyboru do jakiej szkoły pójdzie twoje dziecko, warto zapoznać się z różnymi typami szkół. Polecamy nasz artykuł o szkołach społecznych.

Na co zwracać uwagę przy wyborze korepetycji z matematyki

2019-11-12
Odpowiednie umiejętności, przygotowanie, metody nauczania, zaangażowanie, talent pedagogiczny. To najważniejsze cechy dobrego korepetytora z matematyki.

Co wyróżnia najlepsze przedszkola niepubliczne?

2019-11-08
Skorzystanie z oferty najlepszych przedszkoli i żłobków niepublicznych niesie ze sobą wiele korzyści. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczony personel.

Kiedy warto rozpocząć naukę gry na skrzypcach?

2019-11-06
Gra na skrzypcach pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy u dzieci i dorosłych. Nauka gry jest możliwa w każdym wieku, choć w starszym wieku jest trudniejsza.