Czy poszukujesz wysokiej jakości truskawek do swojej firmy? Poznaj ofertę Gospodarstwa Ogrodniczego Gmys, które specjalizuje się w polowej uprawie warzyw i owoców miękkich, w tym truskawek. Dowiedz się, jak innowacyjne metody produkcji oraz staranny dobór odmian wpływają na jakość ich produktów, a także jakie możliwości dystrybucji oferują dla różnych odbiorców.

Innowacyjne metody produkcji truskawek w Gospodarstwie Ogrodniczym Gmys

Gospodarstwo Ogrodnicze GMYS z Wtelna, w województwie kujawsko-pomorskim, to miejsce, gdzie nowoczesne technologie łączą się z tradycyjnymi metodami uprawy. Na 120 hektarach plantacji prowadzone są uprawy w systemie integrowanej produkcji, co oznacza stosowanie odpowiednich praktyk agrotechnicznych i ochrony roślin. Jedną z innowacyjnych metod stosowanych przez gospodarstwo jest uprawa truskawek metodą rynnową. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie wyższych plonów oraz lepszej jakości owoców. Ponadto, wszystkie plantacje są nawadniane, co zapewnia optymalne warunki wzrostu dla roślin.

Staranny dobór odmian i dbałość o jakość produktów

W Gospodarstwie Ogrodniczym Gmys dużą wagę przykłada się do doboru odpowiednich odmian truskawek. Wybierane są te, które charakteryzują się wysoką jakością owoców, dobrą odpornością na choroby oraz przystosowaniem do lokalnych warunków uprawy. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie smacznych, soczystych i zdrowych truskawek, które cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Dbając o jakość produktów końcowych, gospodarstwo stosuje również odpowiednie metody ochrony roślin, nawadniania oraz przechowywania owoców.

Szerokie możliwości dystrybucji dla różnych odbiorców

Gospodarstwo Ogrodnicze Gmys dostarcza swoje produkty do szerokiego grona odbiorców na terenie całej Polski. Wśród nich znajdują się duże sieci handlowe, zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz cukiernie. Truskawki z gospodarstwa trafiają również do klientów hurtowych i detalicznych, którzy mogą liczyć na świeże owoce o doskonałym smaku i wyglądzie. Dzięki elastyczności w dostawach oraz możliwościom transportowym, Gospodarstwo Ogrodnicze Gmys jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakładając współpracę z Gospodarstwem Ogrodniczym Gmys, można mieć pewność, że truskawki dostarczone będą w odpowiednich terminach, a ich jakość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Innowacyjne metody produkcji, staranny dobór odmian oraz szerokie możliwości dystrybucji to tylko niektóre z atutów tej firmy, które przekładają się na sukces na rynku hurtowej sprzedaży truskawek.