Jaka firma zaopatrzy nas w najlepszej jakości owoce?

Materiał partnera
2019-12-11

Jakościowe owoce, takie jak borówka amerykańska są bardzo ważne w naszej diecie. Są one bowiem pełne witamin i składników wpływających dobroczynnie na nasz organizm. Z całą pewnością warto zainwestować w produkty, które spełniają wszelkie normy i pochodzą z zaufanego źródła. Pomóc nam w tym mogą rzetelni pośrednicy, którzy współpracują wyłącznie z producentami przestrzegającymi prawidłowych zasad uprawy i przechowywania produktów.

Wyłącznie sprawdzeni dostawcy

Każdy przedsiębiorca, który specjalizuje się w branży spożywczej wie, jak duże znaczenie ma samo źródło pochodzenia produktów. Jeżeli bowiem nasz dostawca nie przestrzega właściwych technik hodowli i zbierania jagód, tracą one na jakości także w późniejszych etapach, na które składa się przechowywanie, pakowanie i transport produktów, zanim finalnie trafią one na stół klienta. Rzetelne przedsiębiorstwa bardzo starannie wybierają kontrahentów, a jednym z ważniejszych czynników, jest przestrzeganie przez dostawców standardu bezpieczeństwa GlobalGap, który dedykowany jest producentom rolnym. Producenci przestrzegający normy GlobalGap dbają o środowisko naturalne, a także stosują odpowiednie środki ochrony roślin, co przekłada się na wysokiej jakości produkty. Eksport owoców nie zawsze jest szybkim i prostym procesem. Dużo zależy od tego, gdzie jest miejsce docelowe, do którego mają one trafić. Dlatego też fundamentalne znaczenie ma tutaj sieć procesów, które znajdują się pomiędzy zebraniem plonów, a ich finalnym trafieniem do odbiorcy.

Opakowania dostosowane do potrzeb

Jak wiadomo przetwórstwo owoców dostosowane jest do potrzeb klientów. Z tego też powodu przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i oferują różne gramatury przetworów jagodowych. Aby nie sprzyjać marnowaniu i wyrzucaniu jedzenia, firmy oferują kilka rodzajów opakowań produktów. Możemy wyróżnić małe opakowania osiągające od 125gr do 500gr, jak i duże, takie jak shakery czy buckety, które mają zdecydowanie większą pojemność i swoje zastosowanie znajdą w gastronomii.

Gwarancja jakości od sprawdzonej firmy

Przedsiębiorstwa takie jak Berrypoint Sp. z o.o., doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest jakość produktów żywnościowych. Dlatego też firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości borówki amerykańskiej do swoich odbiorców. Z całą pewnością kluczowe znaczenie ma tutaj współpraca wyłącznie z wybranymi, zaufanymi dostawcami, którzy prowadzą swoje uprawy zgodnie ze standardami GlobalGap. Warto nadmienić, że jednostka przykłada dużą wagę do samego procesu pakowania i przechowywania owoców, co przekłada się na ich dłuższą żywotność. Dzięki odpowiedniemu procesowi logistycznemu, w ponad dwudziestu krajach odbiorcy mogą delektować się smacznymi i świeżymi produktami.

Opracowanie artykułu:

Berrypoint Sp. z o.o.

al. Niepodległości 22, 70-412 Szczecin zachodniopomorskie
e-mail
www