Blog Panoramy Firm

Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Profesjonalne prace wiertnicze

2019-05-08
Profesjonalne prace wiertnicze
Doświadczona firma przygotowała dla klientów rozbudowaną ofertę związaną z przeprowadzeniem prac wiertniczych oraz przygotowaniem dokumentacji geologicznych.

W jakich temperaturach powinna być przechowywana żywność?

2019-05-09
chłodnia
Mimo zaleceń producentów, nie zawsze właściciele sklepów odpowiednio przechowują żywność. W jakich temperaturach musisz składować poszczególne produkty?

Usługi biura rachunkowego w zakresie doradztwa podatkowego

2019-05-09
Wypełnianie deklaracji podatkowej PIT-37
Doradztwo podatkowe to jedna z wielu dziedzin, w których usługi prowadzi biuro rachunkowe. W jego zakresie obsługuje przedsiębiorców i zwykłych podatników.

Regeneracja wtryskiwaczy w samochodach z silnikiem diesla

2019-05-08
Wtryskiwacze
Regeneracja wtryskiwaczy w przypadku ich uszkodzenia jest rozwiązaniem korzystnym – przywraca je do stanu pierwotnego i gwarantuje właściwe funkcjonowanie.

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać- stalowe czy drewniane?

2019-05-09
drzwi
Wybór drzwi wejściowych nie jest łatwy. Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych modeli. Które z nich najlepiej sprawdzą się u nas w domu?

Dzienny pobyt w domu seniora szansą na drugą młodość!

2019-05-09
dom seniora
Domy seniorów i ośrodki opieki czasami źle się kojarzą, jednak warto wiedzieć, że to nie tylko szansa na rehabilitację, ale też powrót do życia społecznego.

Bezpuszkowa instalacja elektryczna w 3 krokach

2019-05-08
elektryczna instalacja bezpuszkowa
Zastanawiasz się, czym jest instalacja bezpuszkowa? Dowiedz się, na czym polega jej przebieg! Poznaj etapy przeprowadzania instalacji elektrycznej bezpuszkowej!

Jakie metale kolorowe można oddać do skupu?

2019-05-09
zawleczki od puszkek
Skupy złomu mają bardzo duże znaczenie, jeśli chodzi o ochronę środowiska. Zobacz jakie surowce wtórne można spieniężyć.

Kostka brukowa w ogrodzie - jak dopasować ją do stylu domu

2019-05-07
kostka brukowa
Niezależnie od tego jaki rodzaj kostki brukowej wybierzesz, powinna zostać położona przez zawodowców. Wtedy masz gwarancję solidnie wykonanej nawierzchni.

Dlaczego warto kupować meble przez Internet?

2019-05-08
Szafa Aston z oferty Ankon Meble
Internetowy sklep meblowy oferuje więcej możliwości niż stacjonarny salon. Pozwala zapoznać się z pełną ofertą w zaciszu własnego domu, ale to nie wszystko.