Wszystko o wylewkach betonowych

2019-05-07

Wykonanie wylewki pod podłogę, czy taras wydaje się prostą rzeczą. Nie jest to jednak tak łatwe, jak się wydaje, a źle wykonana wylewka będzie drażnić i może uniemożliwić wykonanie dalszych prac. W zależności od przeznaczenia, wylewka powinna być robiona z różnych materiałów. Ważne są właściwości poszczególnych składników. Muszą one odpowiadać na różnego rodzaju zagrożenia związane z ich funkcją.

Dobrze wykonana wylewka betonowa

Wylewką betonową nazywa się każdy podkład pod podłogę, garaż, taras itp., wykonany z betonu. Do każdego z tych elementów używane powinny być inne materiały, które będą odpowiadać ich wymaganiom. Każdy podkład jest narażony na inne zagrożenia, w zależności od czynników, które będą na nie działać. Mogą to być warunki atmosferyczne, silne obciążenia działające na powierzchnię, czy ścieranie. Wylewki każdego typu wykonuje firma Bakbud. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, które sprawia, że wszystkie zlecenia wykonywane są dokładnie zgodnie z planem i terminowo. Jest to przedsiębiorstwo, które rozwija się w zawrotnym tempie. Moce przerobowe sięgają dziennie pięciuset metrów kwadratowych. Wynik ten jest jednym z najlepszych wyników w całym województwie łódzkim. Grono zadowolonych klientów zwiększa się z roku na rok, co zawsze jest najlepszą rekomendacją. Potwierdza to wysoką jakość wykonywanych przez firmę usług. Wylewki wykonywane są za pomocą Mixokretów spalinowych, Są one przeznaczone do podawania suchego betonu i różnego rodzaju zapraw murarskich. Pracownicy powyższej firmy podkreślają, jak ważna jest już sama konsystencja mieszanki. Odpowiednia konsystencja pozwala na bardzo dokładne formowanie wylewek w poziomie. Dobre wykonanie wylewki wymaga ułożenia hydroizolacji, termoizolacji oraz betonu metodą półsuchą. Jakość wykonania wylewki jest bardzo ważna w dalszej perspektywie. Dobrze przygotowana w przyszłości będzie bardziej wytrzymała na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Posadzki maszynowe

Jakość wykonania posadzki jest wysoce zależna od wykonania podkładu podłogowego. Ważne jest, aby powierzchnia była równa, dobrze wypoziomowana i wygładzona. Posadzki wykonywane za pomocą mixokreta, wyróżniają się dużą wydajnością, równą i gładką powierzchnią, niemal całkowitym zniwelowaniem pylenia, krótkim czasem wykonawstwa. Poza wylewkami przedsiębiorstwo zajmuje się także wykonawstwem tynków gipsowych oraz izolacją natryskową pianą PUR. Wykwalifikowany zespół pracowników każde zlecenie realizuje z najwyższą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie ekipy budowlanej jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług.