Rdza wpływa na nasze auta bardzo niekorzystnie. Z biegiem czasu nie tylko obniża estetykę samochodu, ale przede wszystkim doprowadza do poważnych uszkodzeń karoserii i podwozia. Zabezpieczenia antykorozyjne warto więc stosować nawet w przypadku stosunkowo nowych samochodów – dzięki temu zapobiegniemy korozji oraz utrzymamy nasze auto w nienagannym stanie przez dłuższy czas. Poznaj ofertę serwisu samochodowego Dariusza Girzyńskiego.

Zabezpieczenia antykorozyjne podwozia – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zastanawiasz się, czy warto zabezpieczać antykorozyjnie nowy samochód? Odpowiedź jest taka sama jak w przypadku samochodu używanego – warto. Należy bowiem pamiętać, że nawet fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne podwozia może mieć pewne wady, które umożliwią rdzy osadzanie się na newralgicznych częściach. Warto więc pomyśleć o tym wcześniej i zakonserwować podwozie auta, zwiększając jego żywotność i trwałość.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej zalecają regularne kontrole pojazdu pod kątem występowania korozji oraz uzupełnianie stanu fabrycznego zabezpieczenia antykorozyjnego średnio co dwa lata. W przypadku samochodów używanych, konserwacja podwozia może być niezbędna do tego, aby zahamować występujące już procesy korozyjne. Specjaliści z warsztatu Dario Dream Cars, który znajduje się w Bełchatowie, w sposób profesjonalny wykonają zabezpieczenie antykorozyjne podwozia oraz przeprowadzą wszelkie inne niezbędne naprawy mechaniczne.

W czym pomoże ci profesjonalny serwis samochodowy?

Dario Dream Cars to warsztat zajmujący się szerokim spektrum mechaniki pojazdowej. Specjalizacją firmy jest konserwacja podwozi samochodowych - proces, który zabezpiecza poszczególne elementy podwozia zapewniając jego wieloletnią trwałość. Zatrudnieni fachowcy specjalizują się także w naprawach samochodów osobowych i busów.  Doskonała znajomość branży motoryzacyjnej pozwala na usuwanie awarii i usterek z pojazdów wielu różnych marek i modeli. Dzięki specjalistycznym narzędziom oraz oprogramowaniu pozwalającemu na przeprowadzanie diagnostyki komputerowej, usterki wykrywane są szybko i precyzyjnie.

W zakres usług serwisu i warsztatu samochodowego wchodzi między innymi naprawa silników benzynowych i diesla z osprzętem, naprawa skrzyń biegów i przeniesienia napędu oraz układów zawieszenia. Ponadto eksperci podejmują się napraw układów kierowniczych, hamulcowych, paliwowych i wydechowych. W zakres usług serwisowych wchodzi z kolei wymiana oleju silnikowego, filtrów oraz tarcz i klocków hamulcowych. Decydując się na usługi serwisu Dario Dream Cars Dariusza Girzyńskiego możemy mieć pewność, że wszelkie prace mechaniczne i konserwacyjne zostaną wykonane solidnie i terminowo.