Dlaczego meble na specjalne zamówienie to trafny wybór?

Materiał partnera
2019-06-25
meble na wymiar

Przy wyposażaniu mieszkań, czy domów mamy dwie opcje dotyczące wyboru mebli. Możemy je zakupić w sieciowych sklepach, które niestety nie gwarantują wysokiej jakości, lub też możemy zamówić je w specjalistycznych pracowniach, wyróżniających się zarówno wspomnianą jakością, jak i niską ceną. Dowiedz się, dlaczego takie rozwiązanie jest dzisiaj coraz bardziej popularne wśród klientów indywidualnych, biznesowych oraz publicznych!

Zabawa geometrią pomieszczenia

Wąska kuchnia? Niewielka kawalerka? A może właśnie duży przestrzenny salon? Przy takich niestandardowych wymiarowo pomieszczeniach, łatwo o funkcjonalne i estetyczne błędy. Meblując zatem swój dom, czy mieszkanie wraz z dobrą pracownią meblarską, stawiasz na prawidłowe i ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni. Zabawa jej geometrią, dostosowanie mebli na wymiar do rozmieszczenia okien, czy instalacji, a także do barw materiałów wykończeniowych podłóg oraz ścian, pozwala na stworzenie wyjątkowych wnętrz – harmonijnych, solidnych i przede wszystkim przestronnych!

Stawianie na solidność

Meble na wymiar/specjalne zlecenie, to konstrukcje, które wyróżniają się także swoją solidnością. To klient dobiera bowiem materiał budulcowy, mając możliwość dostosowywania jakości całej konstrukcji do własnych potrzeb. Najlepsze stolarnie zawsze jednak rekomendują sprawdzone drewno, po odpowiedniej obróbce cieplnej i fitosanitarnej, które nadają surowcowi ważnych właściwości. Meble od specjalistycznych pracowni, często są bardziej odporne na zarysowania i wgniecenia, na stratę koloru i przetarcia, czy nawet na wilgoć/środki czystości.

Niepowtarzalna estetyka

Meble na zamówienie są projektowane według wszystkich specyfikacji klientów. Można zatem wraz z dobrą pracownią stworzyć wyjątkowe szafy, stoły, biurka, komody itd. w stylu skandynawskim, modernistycznym, rustykalnym, awangardowym, wiejskim, klasycznym, czy art deco, łącząc ze sobą drewno, kamień naturalny, szkło, a nawet metal! Jeśli chcesz zatem postawić na niepowtarzalne meble wprost ze swoich wyobrażeń, nie wahaj się i podejmij współpracę z dobrą pracownią meblarską…

Od zabudowy garderobianej, po meble dziecięce

Najlepsze pracownie stolarskie oferują tworzenie na zamówienie mebli garderobianych, salonowych, kuchennych, łazienkowych, dziecięcych, a nawet biurowych. Podkreślić należy również sposób działania najlepszych firm takich, jak m.in. BIMAR-MEBLE. Ważne dla nich są działania przygotowawcze, uwzględniające przeprowadzenie wizji lokalnej, czy też zakładające stworzenie dla klientów poglądowych wizualizacji 3D!

Opracowanie artykułu:

Bimar-Meble Ryszard Bieszczat

ul. Przemysłowa 3, 67-400 Wschowa lubuskie
e-mail
www