Ogród, w szczególności ten pełen zieleni i kolorowych kwiatów jest praktyczną ozdobą każdej posiadłości. Pielęgnacja dużych powierzchni może być kłopotliwa, dlatego też większość posiadaczy okazałych ogrodów coraz częściej podejmuje decyzję o powierzeniu tego zadania profesjonalistom. Firma ogrodnicza GardenLux świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, urządzania i pielęgnacji zieleni w Szczecinie i okolicach.

Przegląd świadczonych usług ogrodniczych

Firma GardenLux prowadzona przez Patryka Łaźniowskiego zajmuje się kompleksową obsługą ogrodów, parków oraz szeroko rozumianych terenów zieleni. Zakres usług dotyczy prac ogrodniczych, począwszy od projektowania poprzez zakładanie ogrodów, a skończywszy na pielęgnacji terenów zielonych. Specjalnością firmy jest m.in., zakładanie trawników z siewu lub rolki, nasadzanie drzew, krzewów ozdobnych, w tym także innych roślin, których zadaniem jest urozmaicenie i uatrakcyjnienie przestrzeni ogrodowej.

Ogrodnicy posiadają szeroką wiedzę na temat roślin, w szczególności dotyczącą ich wymagań i preferencji siedliskowych. Wiedzą, kiedy i jak pielęgnować poszczególne gatunki roślin ozdobnych. Poza typowymi usługami ogrodniczymi, takimi jak cięcia pielęgnacyjne i formujące roślin, firma podejmuje się również założenia systemów nawadniających, wykonania oczek wodnych oraz usypania ogródków skalnych.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel

Firma GardenLux specjalizuje się w realizacji przedsięwzięć uwzględniających przyrodnicze aspekty kształtowania terenów zieleni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje usługi ogrodnicze najwyższej jakości. Korzysta z najnowszych technologii, mimo to przywiązuje także dużą wagę do sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązań. Dzięki takiemu połączeniu jest w stanie zadbać o niemal każde otoczenie domu klienta.

Ogrodnicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny oraz chętnie się go podejmują. Co więcej, wykonywaną pracę traktują nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim jako pasję i zamiłowanie. Często biorą udział w kursach i szkoleniach, które pozytywnie wpływają na rozwój firmy i jej kadry. Przedsiębiorstwo dba o to, by wszystkie prace były przeprowadzane w ustalonym z klientem terminie. Usługi ogrodnicze oferowane przez GardenLux to gwarancja owocnej współpracy, która przekłada się na satysfakcję klientów oraz piękne i zadbane ogrody.