czas czytania: 3 min materiał partnera

Instalacje sanitarne – serwis i montaż

prace hydrauliczne

O tym, że trudno byłoby wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujące gospodarstwo domowe, bez odpowiednio działającej instalacji kanalizacyjnej, nie trzeba przekonywać nikogo. To właśnie dzięki niej możliwy jest nie tylko stały dostęp do bieżącej wody, ale także odprowadzenie różnego rodzaju nieczystości. Niemniej jednak instalacja kanalizacyjna, zresztą jak każda instalacja, narażona jest na usterki. Co zrobić w momencie, gdy do niej dojdzie?

Przyczyny awarii instalacji kanalizacyjnej

Wbrew powszechnie panującej opinii, instalacja kanalizacyjna jest bardzo delikatnym i relatywnie wrażliwym na uszkodzenia systemem. Zdecydowana większość awarii spowodowana jest jednak przez błędy eksploatacyjne spowodowane przez domowników. Wśród wielu możliwych scenariuszy szczególnie często można spotkać się z zatkaniem instalacji. Powstaje ona na skutek powolnego, acz stopowego odkładania się nieczystości w świetle rury lub na skutek nagłego znalezienia się w rurze przedmiotu o zbliżonej lub identycznej średnicy. Problemu tego można pozbyć się na dwa sposoby. Za pomocą udrożniania mechanicznego lub ciśnieniowego. W pierwszym przypadku do rury wpuszcza się specjalistyczną głowicę, która fizycznie wypycha zanieczyszczenia.

W drugim zaś, do pozbycia się niedrożności służy woda pod ogromnym ciśnieniem. Drugi sposób uważany jest za mniej inwazyjny, a co za tym idzie, bezpieczniejszy. Aby mieć pewność, że prace hydrauliczne zostaną przeprowadzone z troską o każdy szczegół, najlepiej zaufać najbardziej renomowanym firmom. Zdecydowanie zalicza się do nich firma, której właścicielem jest Michał Tataruch. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej firma od lat zapewnia inwestorom kompleksowe wsparcie w zakresie montażu, serwisu i napraw instalacji sanitarnych. Klienci mogą liczyć nie tylko na miłą atmosferę współpracy, ale także na bardzo korzystne warunki  cenowe. Co jeszcze oferują specjaliści?

Obsługa kompleksowa

Najlepsze firmy wykonawcze słyną przede wszystkim z niezwykle rozbudowanej oferty usługowej. Tak jest również i w tym przypadku. Jako że coraz większym zainteresowaniem ze strony inwestorów cieszą się odnawialne źródła energii, ze szczególnym uwzględnieniem systemów solarnych, wszyscy zainteresowani mogą liczyć również w tym zakresie na profesjonalną pomoc. Fachowcy zajmą się zarówno montażem systemu, jak i jego podłączeniem oraz uruchomieniem. Warto również wspomnieć o tym, że fachowcy mogą zająć się także montażem ogrzewania podłogowego.

Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, umożliwiające zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego, nie ma bowiem konieczności montażu grzejników. Najlepsi hydraulicy podejmą się również prac związanych z serwisem różnego rodzaju kotłów grzewczych oraz wymianą pieców. Renomowani hydraulicy podczas wykonywania swoich prac korzystają jedynie z najlepszych materiałów. Daje to gwarancje niezwykle długiej żywotności poszczególnych instalacji.