Wynajem busów z kierowcami, to usługi, z których korzysta dzisiaj wielu klientów indywidulanych, biznesowych, a także publicznych. Najlepsze firmy transportowe, obsługują ich zaś na trasach krajowych, jak i europejskich, podejmując się zleceń krótko oraz długoterminowych. Dowiedz się, czym wyróżniają się najlepsze przedsiębiorstwa przewozowe busami.

Szeroka oferta dla różnych klientów

Przede wszystkim dobra firma przewozowa busami, wyróżnia się bardzo szeroką ofertą. Dla klientów biznesowych, jest ona związana głównie z transportem pracowników do prac tymczasowych w Niemczech, w Holandii, czy też w Belgii i Francji, a także turystów mniejszych wycieczek biur podróży. Do klientów biznesowych przedsiębiorstw wyposażonych w busy, zalicza się także korporacje i innego rodzaju podmioty gospodarcze, które potrzebują przewozu swoich specjalistów delegowanych do innych miast, czy też, które wynajmują pojazdy z kierowcami na różne wyjazdy integracyjne.

Wśród klientów publicznych, głównie należy wymienić instytucje kultury, szpitale, szkoły, a także urzędy. To wtedy busy, są wykorzystywane do przewozu VIP-ów, pacjentów na rehabilitację, dzieci na kolonie, czy wyjazdy sportowe, a także urzędników, którzy w większych zespołach udają się na różnego typu kontrole, czy przetargi.

Ostatnia grupa klientów – ci indywidualni – najczęściej potrzebują busy z kierowcami, przy organizowanych weselach, jubileuszach, czy też pogrzebach. Czasem przewozy dotyczą transportu całej rodziny z bagażami na lotnisko, czy dworzec PKP.

Warto wiedzieć: Najlepsze firmy przewozu busami, wyróżniają się swoją elastycznością. Są one w stanie obsługiwać także firmy cateringowe, wykonywać kursy kurierskie, czy też mogą pomagać w drobnych przeprowadzkach. Niekiedy wynajmowane są także na pielgrzymki!

Nowoczesna flota pojazdów

Drugim wyznacznikiem po szerokiej ofercie, na którą zwracają uwagę potencjalni klienci, jest nowoczesna flota pojazdów. Powinna składać się ona z busów w standardzie premium, które posiadają klimatyzację, systemy audio-video, dużo miejsca na nogi i bagaże, a także odpowiednie wdrożenia dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ważne jest także doświadczenie kierowców, którzy są w stanie szybko zmieniać trasy w przypadku ich zablokowania, czy którzy potrafią świetnie radzić sobie w trudnych warunkach – np. przy śliskiej i mokrej nawierzchni. Na takie wyznaczniki zwracają uwagę np. dyrektorzy szkół, którzy wysyłają swoich uczniów na olimpiady, czy szkolne wycieczki. Bezpieczeństwo i komfort podróży to zatem misja, którą kieruje się wiele firm przewozowych. Wśród nich wymienić można renomowane przedsiębiorstwo Ww-Trans-muz Wojciecha Wawryszuka, które wyróżnia się długim doświadczeniem branżowym.