Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę i na pewno potwierdzi, że dobry mechanik samochodowy jest dziś na wagę złota! Naprawa samochodu to stresujący moment i chcemy, aby zajął się tym specjalista odpowiednio do tego przygotowany i posiadający wymagany sprzęt! Przeglądy okresowe pojazdów i naprawy bieżące to obowiązek kierowcy, ale również konieczność, jeśli chcemy jeździć sprawnym i bezpiecznym pojazdem.

Podstawowa stacja kontroli pojazdów PHU San-Car to warsztat samochodowy, któremu mogą Państwo zaufać. Mechanika pojazdowa nie ma przed nami tajemnic! Zajmujemy się naprawą aut i przeglądami technicznymi pojazdów. Zdajemy sobie sprawę, że dobry mechanik to dzisiaj podstawa i właściwa oraz skuteczna naprawa samochodów to przede wszystkim dbanie o Państwa bezpieczeństwo. W naszym warsztacie stawiamy na komfort i wygodę naszych klientów i nieustannie poszerzamy dostępną dla nich ofertę. Dzięki doświadczeniu w branży związanej z naprawą samochodów jesteśmy w stanie zająć się większością marek i znaleźć rozwiązanie najbardziej skomplikowanego problemu.

Diagnostyka komputerowa

Wraz z rozwojem technologii zmienił się również stopień skomputeryzowania naszych pojazdów. Większość samochodów, które obecnie jeżdżą po polskich drogach działa w oparciu o komputer, który kontroluje pracę auta i czuwa nad jego wszystkimi układami. Dziś nasz samochód może nam sam zasygnalizować, kiedy należy dolać oleju, wymienić przepaloną żarówkę czy sprawdzić jakiś czujnik. Przeglądy bieżące samochodów wymagają dziś wysokiej jakości sprzętu oraz oprogramowania. Dlatego, aby szybko znaleźć i skutecznie wyeliminować każdą usterkę w naszym auto serwisie wykorzystujemy diagnostykę komputerową. Podłączając Państwa samochód do komputera, od razu widzimy, co powinno zostać naprawione w pierwszej kolejności. Takie rozwiązanie zdecydowanie oszczędza czas! W ten sposób szybko wykryjemy problemy z zapłonem, nieszczelnym układem paliwowym, problemy z poduszkami powietrznymi, klimatyzacją, nieprawidłowe działanie skrzyni biegów czy pasów bezpieczeństwa.

Mechanika samochodowa

Diagnostyka komputerowa przydaje się w naprawie bieżącej pojazdów, gdy nie widzimy usterek gołym okiem, ale również wtedy, gdy chcemy kupić lub sprzedać samochód! Możemy w prosty i szybki sposób sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz jego przebieg. PHU San-Car to warsztat, w którym wykonujemy również przeglądy rejestracyjne pojazdów do 3.5 t dmc. Sprawdzimy sprawność wszystkich układów oraz na bieżąco usuniemy wszelkie usterki. Wyznajemy zasadę, że dobry i sprawdzony mechanik to osoba, bez której nie byłoby możliwe bezpieczne poruszanie się po drogach i autostradach. To osoba, która dzięki wiedzy i doświadczeniu już w kilka chwil zdiagnozuje problem i wskaże najlepsze rozwiązanie. W naszym serwisie oferujemy regulację geometrii kół, naprawy układu chłodzenia, naprawy układu hamulcowego, naprawy układu kierowniczego, naprawy układu paliwowego, wymiany chłodnicy, filtrów, linek, zaworów, klocków hamulcowych czy czyszczenie układu paliwowego.