czas czytania: 3 min materiał partnera

Mobilny serwis szyb samochodowych – co konkretnie znajduje się w ofercie?

Stłuczona szyba

Uszkodzenie szyby samochodowej może przytrafić się każdemu kierowcy i nie zawsze wynikało będzie ono z jego błędu. Pojazdami szczególnie narażonymi na tego typu zdarzenia są przede wszystkim te, wykonujące swoją pracę na placach budowy. Czasami uszkodzenia szyby są tak poważne, że wręcz uniemożliwiają bezpieczne prowadzenie maszyny. Co warto wiedzieć o mobilnych serwisach szyb samochodowych i dlaczego owa mobilność jest aż tak ważna?

Dlaczego warto postawić na serwis mobilny?

W przypadku samochodów osobowych sprawa jest stosunkowo prosta. Gdy dojdzie do uszkodzenia szyby, to w zależności od stopnia uszkodzenia, można do warsztatu dojechać samodzielnie lub z pomocą lawety. Nieco inaczej sprawa wygląda, jeśli mowa o specjalistycznych pojazdach budowlanych i transportowych. Ze względu na ich gabaryty trudno byłoby wyobrazić sobie sposób, w miarę bezpiecznego przetransportowania pojazdu do serwisu przy jednoczesnym zachowaniu aspektów ekonomicznych. Na pomoc profesjonalistów można liczyć w każdym przypadku. Bez względu na to, czy uszkodzeniu ulega szyba przednia, boczna, czy tylna, na miejscu awarii pojawiają się fachowcy wraz z niezbędnym sprzętem oraz nową, idealnie dopasowaną szybą.

Cały proces trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, iż prace zostaną przerwane na długi okres, co mogłoby się wiązać z poważnymi sankcjami finansowymi. Aby wszystko przebiegało jak najsprawniej, warto postawić na najbardziej doświadczonych specjalistów. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Wymianaszyb.pl, która dzięki swojej rzetelności oraz umiejętności podejścia do każdego ze zleceń w sposób indywidualny, zdążyła wyrobić sobie opinię jednej z najlepszych w skali całego regionu. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług mobilnego serwisu szyb?

Mobilny serwis szyb – największe korzyści

Choć sprawy związane z szybkością przeprowadzenia całego procesu są niezwykle ważne, nie można zapominać także o innych aspektach, w tym przede wszystkim o tych, związanych z ekonomią. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, specjaliści od wymiany szyb samochodowych, gwarantują zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, przy zachowaniu najniższych kosztów. O czym konkretnie mowa? Jako że uszkodzeniu najczęściej ulega sama szyba, fachowcy są w stanie ponownie wykorzystać pozostałe komponenty takie jak np. uszczelki.

Oczywiście w momencie, gdy ich stan techniczny na to pozwala. Choć tego typu usługi mogą sprawiać wrażenie drogich, okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Ceny naprawy szyb wraz z dojazdem zaczynają się już od 120 zł. Oferta przygotowana jest przede wszystkim z myślą o klientach, narzekających na brak czasu. Skorzystać z niej mogą zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.