Większość z nas bywała w punkcie ksero podczas swojej edukacji, a skserowane od koleżanki notatki uchroniły niejednego studenta przed oblanym kolokwium. Oprawa prac magisterskich to również część oferty większości punktów kserograficznych, z których korzysta każdy przyszły absolwent uczelni. Jednak nie tylko tym żyje punkt z usługami ksero! Co może zaoferować nowoczesne centrum kserograficzne każdemu z nas?

Kserografia dla firmy i przedsiębiorstwa

W każdej firmie trzeba drukować i kserować dokumenty, jednak dzisiejsze punkty oferujące usługi ksero to prawdziwie nowoczesne centra poligraficzne, które mogą pochwalić się kompleksową ofertą. W punktach kserograficznych można zlecić m.in. wyrób pieczątek czy wydruk wizytówek. Dzięki temu wszystko, co niezbędne mamy w jednym miejscu – powielimy stertę zaświadczeń, wydrukujemy plakat reklamowy i zamówimy kubek dla kolegi z pracy z dedykacją i zdjęciem.

Fachowcom warto również zlecić powielenie ważnych dokumentów, dzięki czemu mamy gwarancje, że jakość duplikowanego dokumentu będzie zadowalająca. Duże punkty ksero przyjmują również zlecenia na drukowanie czy skanowanie wielkonakładowych zleceń – wtedy też można liczyć na niższą cenę usługi. Dobrym przykładem jest działające od 2001 roku STUDIO K2, które oferuje szeroki wachlarz możliwości drukowania, skanowania i powielania w tym usługę ksero wielkoformatowego. Dodatkowo renomowane punkty ksero o ugruntowanej pozycji w branży oferują wydruki wysokiej jakości dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego papieru.

Również restauratorzy docenią możliwość zlecenia wydrukowania menu, które potem zostanie obleczone tworzywem sztucznym. Laminowanie to doskonały sposób na przedłużenie żywotności, mocno eksploatowanych na co dzień, kart z daniami. Nie zapominajmy również o plakatach reklamowych, potykaczach i roll-upach, które mają zachęcić potencjalnych klientów do wstąpienia w progi naszej restauracji czy kawiarni, dlatego warto zaufać specjalistom w dziedzinie poligrafii, żeby móc cieszyć się wysoką jakością wykonanych zamówień.

Usługi ksero dla domu

Można śmiało założyć, że większość osób posiadających własne lokum lubi poświęcać czas na urządzanie i dekorowanie swoich czterech ścian. Obecnie bardzo popularne są galerie ścienne tworzone z obrazów i plakatów różnej wielkości. Trzeba przyznać – wygląda to świetnie! Jednak zakupienie odpowiedniej ilości ramek oraz ilustracji, które oprawimy i powiesimy na ścianie, może być sporym wydatkiem.

Dlatego warto skorzystać z usług ksero! Najlepiej takiego, jak Centrum Ksero STUDIO K2, które oferuje drukowanie plakatów na papierze o zróżnicowanej gramaturze od 60 do 160 gram i w różnych formatach do wyboru. Obecnie wiele muzeów udostępnia w wersji cyfrowej swoje zasoby, więc można śmiało brać się za drukowanie plakatów i wieszanie na ścianie.