Blog Panoramy Firm

Po co męczyć się samemu z przeprowadzką mieszkania? Zrób to z profesjonalną firmą!

Materiał partnera
2019-05-30
przeprowadzka

Przeprowadzka z jednego mieszkania do drugiego to bardzo częste zjawisko, zarówno w dużych miastach, jak i w tych znacznie mniejszych. Niestety pakowanie ubrań i cennych rzeczy, a także wyposażenia oraz mebli, to bardzo wyczerpujące zadanie. Dzisiaj dlatego bardzo opłacalne są specjalistyczne usługi związane z przeprowadzkami. Świadczą je nowoczesne firmy transportowe.

Zalety współpracy z firmą gwarantującą przeprowadzki

Najlepsze firmy gwarantujące przeprowadzki, przede wszystkim pomogą nam ustalić taki harmonogram całego działania, aby przeniesienie z jednego miejsca, do drugiego przebiegło w błyskawiczny sposób. Eksperci od przeprowadzek zapewnią lub podpowiedzą, w jakie opakowania umieścić odpowiednie przedmioty, aby je dobrze zabezpieczyć, a także zagwarantują specjalistyczne produkty, np. mające ochronić przy transporcie przed uszkodzeniami sprzęt AGD i RTV, oraz meble. Stosuje się do tego specjalne gumowe pianki, folie, a także zabezpieczenia rantów z tworzyw sztucznych. Warte podkreślenia jest także to, że dzisiaj usługi przeprowadzek mieszkań, związane są także z niesamowicie stabilnym przewozem zarówno mniejszych przedmiotów, jak i właśnie mebli. Specjalne taśmy, pasy zabezpieczające i wózki, to powszechnie stosowana technologia przewozowa, która spełnia także wszystkie normy drogowe. Wielokrotnie bowiem przy przeprowadzkach na własną rękę i przewozie mebli, narażamy się na mandaty, za nieprawidłowy i ponadgabarytowy transport danych dóbr. Warto zatem zawsze korzystać z pomocy specjalistycznych firm.

Trzy wersje współpracy

Pierwsza wersja współpracy przy przeprowadzkach polega na pełnym przejęciu obowiązki przez firmę wykonawczą. To ona wtedy dokona pakowania, przewiezienia, a także wypakowania dóbr. W drugiej opcji, przedsiębiorstwo wykonuje wszystkie prace wraz z zamawiającymi, pomagając mu w dwóch końcowych procesach, a całkowicie samodzielnie wykonując usługę transportu. Trzecie rozwiązanie, polega na tym, że firma transportowa udziela tylko pomocy przewozowej. Najczęściej taką opcje wybiera się przy niewielkich przeniesieniach z jednego lokalu najmowanego do drugiego, gdzie jedynymi elementami do przewozu są ubrania, obrazy, pościele, garnki i drobne sprzęty elektroniczne. Niezależnie od wersji współpracy, z pewnością będzie ona korzystna dla nas zarówno finansowo, jak i też czasowo. Podejmuj zatem kooperację, z takimi podmiotami, jak BIELSKITRANSPORT Roberta Adamaszka, który gwarantuje również profesjonalne przeprowadzki biur! Dokonywane są one nowoczesną flotą m.in. busów dostawczych.

Opracowanie artykułu:

Bielski Transport

ul. Krakowska 69 lok. 4, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
e-mail
www