Blog Panoramy Firm

Gadżety z grawerem – co dokładnie można spersonalizować?

Materiał partnera
2019-04-25
grawerowanie

Wręczanie upominków najbliższym to chwila dająca wiele radości obu stronom. Warto uczynić ją jeszcze bardziej niepowtarzalną dzięki personalizacji prezentu poprzez wykonanie na nim indywidualnego graweru. To również doskonała metoda na stworzenie charakterystycznego dla danej marki artykułu promocyjnego. Co zatem dokładnie można grawerować w specjalistycznych zakładach zajmujących się tego typu zleceniami?

Wyjątkowe i praktyczne jednocześnie

Połączenie doskonałej stylistyki wraz z funkcjonalnością to dla wielu osób główne kryterium przy wyborze prezentu dla bliskiej osoby. Doskonale sprawdza się w tym zakresie gadżet z grawerem, którego przygotowaniem zajmie się profesjonalny zakład wykonujący takie właśnie zlecenia. Będzie on w stanie zadbać o spersonalizowany napis np. na długopisie czy piórze. Dzięki takiej metodzie mamy pewność, że dane zawarte na obudowie przedmiotu przeznaczonego do pisania nie zetrą się wraz z upływem czasu i wskutek eksploatacji. Niewątpliwym atutem jest jednak przede wszystkim personalizacja przedmiotu.

Do gadżetów z grawerem zaliczają się również breloki, które są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Świetnie sprawdzą się jako materiał promocyjny danej firmy – może ona wręczać tego typu upominki swoim klientom, a użytkowanie breloków przez nich pozwoli trafić do szerszego grona odbiorców. Należy jednak pamiętać, by grawer został przygotowany przez specjalistę. Doskonale sprawdzi się firma Grawerman, której spore doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne pozwoli wykonać grawerowanie na wielu przedmiotach z różnych materiałów. Gdzie zatem jeszcze można stworzyć indywidualny napis bądź grafikę?

Na każdą okazję

Grawerowany gadżet świetnie sprawdzi się zarówno w relacjach biznesowych, jak i prywatnych. Oprócz wspomnianych już breloków, piór czy długopisów, grawer warto umieścić także np. na piersiówce. Będzie ona dzięki temu wyglądała dostojnie i elegancko, a dodatkowo nabierze indywidualnego charakteru i zostanie wyjątkowym podarunkiem. Grawerować można też zaproszenia ślubne, co pozwala stworzyć nietuzinkowe materiały przeznaczone dla gości. Usługi profesjonalnego zakładu grawerskiego przydają się także w momencie, gdy potrzebne jest wykonanie poszczególnych artykułów firmowych.

Wizytówki z grawerem, opaski sylikonowe czy identyfikatory to tylko niektóre z nich. Każde przedsiębiorstwo decydujące się na grawerowane gadżety zapewnia sobie nie tylko możliwość lepszej promocji dzięki wyjątkowym materiałom, ale również ich sporą wytrzymałość i tym samym oszczędności. Grawer nanoszony jest też na tablicach informacyjnych lub nawet elementach technicznych – zakres usług sprawdzonych zakładów jest bardzo szeroki, co pozwala przygotować niepowtarzalne zarówno upominki, jak i przedmioty użytkowe.

Opracowanie artykułu:

Grawerman Łukasz Zieliński

09-454 Nowe Łubki 90 mazowieckie
e-mail
www