Przygotowania do ślubu i wesela zaczynają się na długo przez wyznaczonym terminem tej wyjątkowej uroczyści. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc wszystko powinno być przygotowane tak jak wymarzyli sobie to przyszli małżonkowie i dopięte na ostatni guzik. Jedną z kwestii, o którą trzeba zadbać są zaproszenia. Jeżeli chcesz, aby pasowały one do stylu wesela i były absolutnie wyjątkowe, to zdecydują się na usługi drukarni San Set.

Indywidualny, spełniający oczekiwania projekt zaproszenia ślubnego

Zaproszenia ślubne są jednym z elementów, które muszą być gotowe na kilka miesięcy przed wyznaczonym terminem uroczystości weselnej. Narzeczeni wspólnie wręczają zaproszenia członkom rodziny i przyjaciołom, jednakże oprócz funkcji informacyjnej, musi ono spełniać indywidualne wymagania estetyczne. Aby było ono elementem, świetnie pasującym do motywu przewodniego wesela i miało dokładnie taki wygląd jak oczekują tego przyszli małżonkowie, to warto zdecydować się na projekt zaproszeń ślubnych, a następnie ich wydrukowanie, czym zajmuje się sprawdzona drukarnia San Set, działająca na terenie Przemyśla, której właścicielem jest Krzysztof Radymski.

Jakie informacje powinno zawierać zaproszenie ślubne?

Każdy element projektowanego zaproszenia ślubnego jest dokładnie omawiany, aby był idealny i prezentował się znakomicie. Oprócz wyboru kształtu, grafiki, rodzaju papieru czy czcionki, koniecznie jest, aby umieścić wszelkie informacje w sposób przejrzysty oraz czytelny dla wszystkich gości. Wewnątrz zaproszenia trzeba umieścić nie tylko imiona i nazwiska gości oraz osób towarzyszących, ale także godzinę, datę i miejsce uroczystości oraz informacje w jaki sposób goście mają potwierdzić swoje przybycie. W niektórych przypadkach można dołączyć też krótką instrukcje o sposobie dojazdu we wskazane miejsce. Ciekawym pomysłem okazuje się dołączenie subtelne prośby, żeby goście zamiast tradycyjnych kwiatów przenosili czekoladki lub wino.

Co jeszcze warto wiedzieć o indywidualnie drukowanych zaproszeniach?

Można zdecydować się na wydrukowanie zaproszeń razem z imionami i nazwiskami gości lub z wolnym miejscem na samodzielne wpisanie. Jedna i druga opcja jest dobra, a ostateczna decyzja należy do przyszłych współmałżonków. Po wybraniu właściwego projektu profesjonalna drukarnia San Set wydrukuje zaproszenie próbne, które można ocenić wizualnie przed podjęciem ostatecznej decyzji. Następnie do zaproszenia trzeba wybrać koperty o określonej wielkości, które mogą być wykonane z dowolnego rodzaju papieru. Dodatkowo można też wzbogacić całość we wstążkę w wybrany kolorze. Dzięki fachowemu wsparciu i miłej obsłudze drukarni San Set można uzyskać wymarzone zaproszenia, które będą prezentowały się idealnie i zachwycą wszystkich gości. Dodatkowo, można zdecydować się na wydrukowanie w tym samym stylu winietek czy zawieszek na alkohol, aby całej uroczystości nadać spójnego charakteru.