Wybór właściwego salonu kosmetycznego nie jest łatwy. Dziś na rynku istnieje wiele miejsc, które oferują ciekawe zabiegi, więc czasami trudno jest zdecydować się na to jedno konkretne. Kosmetyczka, która dobrze dobierze do nas zabiegi pielęgnacyjne oraz makijaż ma szczególne znaczenie, zwłaszcza jeśli szukamy kogoś, kto stworzy dla nas makijaż ślubny. Na co zwrócić uwagę szykując się do tego ważnego dnia?

Studio Urody Be Glamour to miejsce, w którym każda z pań znajdzie coś dla siebie. Klientkom proponujemy stylizację paznokci, makijaż permanentny i zabiegi jak depilację czy farbowanie henną. Zdajemy sobie sprawę, że każda z nas chce pięknie i świeżo wyglądać. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy kompleksowe zabiegi od oczyszczania twarzy, peelingu, po mezoterapię bezigłową. Paniom, które doceniają trwałe rozwiązania, polecamy makijaż permanentny, który podkreśli naturalną urodę oraz skróci czas porannych przygotowań. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, dokładnie poznając jej potrzeby i preferencje. Wspólnie układamy plan zabiegów oraz pielęgnacji, również przed tym najważniejszym dniem!

Przygotowania do makijażu przed ślubem

Dzień ślubu to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety, podczas którego chcemy wyglądać pięknie i zjawiskowo, a jednocześnie czuć się dobrze samej ze sobą. Przygotowania do tego ważnego dnia warto zacząć trochę wcześniej, aby spotęgować działanie zabiegów, jakim możemy poddać nasze ciało i twarz. Wśród klientek Studia Urody Be Glamour zainteresowaniem cieszą się zabiegi oczyszczające na twarz. Ponieważ każda cera jest inna, warto przeprowadzić je nieco wcześniej, aby skóra miała szansę na regenerację i odnowę. Podobnie lepiej jest zaplanować peeling czy mezoterapię na kilka dni lub tygodni przed ślubem. Pozwalają one przygotować naszą skórę na środki pielęgnacyjne i nawilżające, które sprawią, że nasza twarz będzie promienna a cera rozświetlona i świeża. Polecamy masaż twarzy, który spowoduje, że wszystkie składniki odżywcze ze stosowanych przez nas maseczek i kremów o wiele lepiej się wchłoną. W salonie używamy wyłącznie sprawdzonych i wysokiej jakości środków, a odpowiednio wykwalifikowana kosmetyczka dobierze niezbędne produkty do cery klientki.

Makijaż inny niż wszystkie

Makijaż ślubny jest nieco inny niż makijaż codzienny. Wszystko zależy od motywu przewodniego uroczystości oraz osobistych preferencji panny młodej. Może się zdarzyć, że dany styl wymaga zastosowania konkretnych technik i kolorów. Trzeba jednak zastanowić się, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli ktoś, na co dzień maluje się delikatnie i w neutralnych kolorach, może nie czuć się zbyt dobrze w drapieżnym makijażu. Podobnie osoby, które lubią podkreślać swoje atuty, nie będą czuły się dobrze w stonowanych odcieniach. Trzeba pamiętać, że makijaż na ten dzień nie powinien aż tak bardzo odbiegać od tego, jak malujemy się zazwyczaj, ponieważ uzyskamy sztuczny efekt. Taki makijaż powinien podkreślić nasze atuty i dobrze prezentować się na zdjęciach. Używa się do tego celu kosmetyków, które lepiej wyglądają w świetle wykorzystywanym przez fotografów. Aby mieć pewność, że będziemy czuć się dobrze w profesjonalnym makijażu ślubnym, warto zgłosić się na makijaż próbny. Dzięki temu sprawdzimy, czy pasuje on do naszej urody oraz sukni i klimatu wesela, jakie planujemy. Pozwoli nam to oszczędzić dużo czasu i nerwów!