Prowadzisz cukiernię i szukasz sprawdzonego producenta waty cukrowej? A może organizujesz niezapomniane przyjęcie urodzinowe swojego dziecka? Postaw na tradycyjne słodkości, które zachwycą każde pokolenie. Firma Bartpol Fabryka Waty Cukrowej prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną różnokolorowej waty cukrowej. Przenieś się do świata marzeń razem z tym ponadczasowym smakiem kultowego deseru.

Jak powstaje wata cukrowa?

Siła waty cukrowej z oferty firmy Bartpol Fabryka Waty Cukrowej tkwi w jej prostocie. Jest to niezastąpiony element każdego letniego festynu i imprezy plenerowej. Słodka i lekka niczym chmurka jest uwielbiana przez dorosłych i dzieci na całym świecie. Powstaje z tradycyjnego białego cukru w specjalnym urządzeniu.

Jak tłumaczy ekspert:

Cukier zostaje poddany w nim odpowiedniej obróbce termicznej. Zmieniony na karmel, wskutek pracy głowicy, rozdziela się na charakterystyczne cienkie włókna i natychmiast zastyga po kontakcie z zimnym powietrzem. Należy zatem sprawnie połączyć poszczególne niteczki, aby stworzyć ten ponadczasowy deser.

Po dodaniu odpowiednich barwników spożywczych i aromatów można dowolnie zmieniać jego kolor i smak.

Poznaj ofertę firmy Bartpol Fabryka Waty Cukrowej!

Historia tej ulubionej przekąski sięga już XV wieku! To właśnie wtedy włoscy cukiernicy zaczęli wytwarzać karmelowe okręgi, przypominające szkło. Słodycz w obecnym kształcie zyskała popularność na początku XX wieku. Do sztandarowych produktów oferowanych przez firmę Bartpol Fabryka Waty Cukrowej należy kultowa wata cukrowa w wiaderkach o różnej pojemności. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją smakołyków już od 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży cukierniczej pozwala przy tym zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Specjaliści początkowo zajmowali się sprzedażą waty cukrowej na festynach i imprezach plenerowych. W 2010 roku rozpoczęli dystrybucje słodyczy w opakowaniach. Ulubionym produktem klientów pozostaje trójkolorowy deser w różnych smakach, który dzięki odpowiedniemu przechowywaniu zachowuje swoje walory smakowe.

PhotoRoom_20211018_182316