Jeśli już od kilku miesięcy jesteś szczęśliwym mieszkańcem domu jednorodzinnego, a przed tobą stoi jeszcze zadanie w postaci wykończenia podjazdu i całego ogrodu, to dobrze jest wybrać firmę, która zajmuje się układaniem kostki brukowej od kilku lat. Doświadczenie sprawi, że będziesz mógł zaprojektować i przekazać swój pomysł fachowcom bez obaw o ich wykonanie. Sprawdź ofertę specjalistów z Jur-Brux i przygotuj działkę na przywitanie wiosny.

Nowoczesne rozwiązania w ogrodzie

Jeśli nie masz zbyt dużo czasu, aby zajmować się zielenią w swoim ogrodzie, tym bardziej na wiosnę lub lato to warto rozpatrzyć inwestycję w kostkę brukową, która równie dobrze może się prezentować, jeśli zostanie dokładnie położona, a jej wzór będzie unikatowy.

Wygoda, jaką niesie takie rozwiązanie, przekonuje coraz więcej właścicieli nieruchomości. Wystarczy od czasu do czasu ją pozamiatać, a raz w roku umyć pod ciśnieniem, żeby wyglądała dobrze. Firma Jur-Brux oferuje montaż zarówno kostki brukowej, kamiennej, jak i płyt ażurowych. W zależności od twoich potrzeb możesz dobrać idealną wersję dla siebie. Jeśli chcesz postawić na designerski układ z kolorowej kostki, żeby dopełniał on cały wystrój posesji, warto najpierw wykonać jej projekt.

Jesteśmy w stanie załatwić materiał na własną rękę, jeśli klient nim nie dysponuje. W przypadku gdy zleceniodawca chce kupić niezbędne elementy samemu, możemy ewentualnie służyć pomocą i radą w wyborze

– mówi specjalista.

Zalety kostki kamiennej

Jeśli nie wiesz, czy lepszym rozwiązaniem będzie brukowa, czy granitowa kostka, poznaj zalety kamiennego materiału. Jest on odporny na wszelkie działania czynników zewnętrznych i siły mechanicznej. Nie ulega zniszczeniu pod wpływem promieniowania UV ani też nie blaknie. Jej wygląd jest dużo bardziej bogaty, co mocno przekonuje właścicieli domów do jej wyboru. Jeśli wokół twojego budynku będzie często dużo aut przejeżdżało i parkowało, to warto rozpatrzeć tę opcję, bowiem jest ona trwała i nie ulega przemieszczaniu pod wpływem dużego ciężaru.