czas czytania: 3 min materiał partnera

Czym wyróżniają się najlepsze hurtownie części do maszyn rolniczych i budowlanych?

części maszyn budowlanych

W Polsce działa kilka dużych i znaczących hurtowni części do maszyn rolniczych i budowlanych, które obsługują klientów indywidualnych, a także biznesowych. Wśród drugiej grupy konsumentów można znaleźć: firmy budowlane, wypożyczalnie sprzętów budowlanych i rolnych, przedsiębiorstwa leasingowe, komisy, a także warsztaty naprawcze oraz mniejsze sklepy. To one zaopatrują się między innymi właśnie w profesjonalnych hurtowniach… Profesjonalnych, czyli jakich? Dowiedz się  tego, razem z nami!

Dobra hurtownia to przede wszystkim świetnie wyposażona hurtownia!

Najlepsze hurtownie części do maszyn rolniczych i budowlanych, są w stanie zagwarantować zarówno niewielkie elementy pojazdów oraz osprzętu, jak i też większe konstrukcje. W ofercie takich podmiotów nie może zabraknąć zatem takich produktów, jak: oleje, płyny eksploatacyjne, smary, filtry, alternatory, rozruszniki, szyby JCB/CAT/CASE/NEW HOLLAND, sworznie, tuleje, ślizgi do ramion, lampy – klosze, elektrozawory, rozdzielacze, czujniki, pompy hydrauliczne, siłowniki gazowe, uszczelnienia techniczne, zęby, śruby, gąsienice gumowe, rolki jezdne, koła napinające, koła napędzające, łańcuchy, akcesoria, a nawet, łyżki koparkowe, szybko-złącza, młoty hydrauliczne do koparko-ładowarek i mini koparek.

Istotne przy tym jest to, aby części te pochodziły zarówno od producentów oryginalnych – markowych – jak i też tych zajmujących się tworzeniem komponentów zamiennych. Najlepsze hurtownie bez problemu zatem zagwarantują wysokiej jakości oraz tanie elementy do maszyn oraz osprzętu JCB, CAT, CASE, NEW HOLLAND, MANITOU, KOMATSU, oraz VOLVO.

Podejmowanie współpracy na dostarczanie części w hurcie

Najlepsze hurtownie części do maszyn nie tylko obsługują klientów detalicznych, gwarantując szybkie dostawy elementów specjalistycznymi przesyłkami kurierskimi, ale również, są gotowe – jak sama nazwa wskazuje – na obrót podzespołami w hurcie. Dla różnych serwisów, czy innych podmiotów, które składają duże zamówienia najczęściej proponowane są preferencyjne warunki zakupów, a także indywidualne programy lojalnościowe. Między innymi w taki sposób o swoich klientów biznesowych, dba firma ARP-CZĘŚCI, która zlokalizowana jest w Racławicach.

Części oferowane na aukcjach

Dobre hurtownie części do maszyn budowlanych i rolnych zawsze otwarte są również na sprzedaż e-commerce, oferując sprzedaże aukcyjne, między innymi poprzez platformę Allegro.pl. Jest to dobre rozwiązanie głównie dla klientów indywidulanych, w tym rolników, który w łatwy sposób mogą przy użyciu filtrów wyszukać odpowiedni produkt. Ten zaś będzie dostarczony do zamawiającego często w czasie krótszym, niż 2 dni robocze! Przed zakupami aukcyjnymi, warto zwrócić jednak uwagę na to, czy dana hurtownia posiada certyfikaty „Rzetelna firma”, czy „Firma godna zaufania”.