Jeżeli chcesz skutecznie sprzedać mieszkanie w cenie, która usatysfakcjonuje zarówno ciebie, jak i klienta, warto zadbać o jego odpowiednią aranżację i wystrój tak, aby podkreślić zalety nieruchomości. Profesjonalne firmy zajmują się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do sprzedaży i usługami remontowo-wykończeniowymi, dzięki czemu twój odm lub mieszkanie będą prezentować się nieskazitelnie. Poznaj szeroką ofertę firmy Dalio Katarzyna Jankowska!

Przygotuj mieszkanie do sprzedaży korzystając ze specjalistycznych usług

Potencjalny klient kieruje się oczywiście wieloma czynnikami, które przeważają za wyborem konkretnego lokalu, ale od jego lokalizacji, metrażu czy stanu technicznego niemniej ważna jest prezentacja pomieszczeń oraz ich estetyka. Dlatego przygotowanie mieszkania do sprzedaży warto powierzyć profesjonalnej firmie.

Jeżeli masz taką możliwość, warto jest je odświeżyć poprzez malowanie ścian i sufitów czy tapetowanie. Niedużym kosztem podnoszącym wizualnie atrakcyjność mieszkania jest również wymiana i montaż paneli podłogowych. Nierówne ściany można z kolei pokryć płytą kartonowo-gipsową. Wszystkie te czynności oferuje firma Dalio, która ponadto zajmie się kompleksowym sprzątaniem po remoncie oraz udekorowaniem pomieszczeń tak, aby prezentowały się jak najlepiej:

Na zlecenie klienta podejmujemy się też dekorowania wnętrz. Przygotowujemy domy i mieszkania do sprzedaży. Przy użyciu modnych dodatków sprawiamy, że pomieszczenia stają się przytulne.

Specjaliści od remontów, sprzątania i aranżacji wnętrz zajmą się twoją nieruchomością w sposób kompleksowy niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną. Dzięki odpowiedniemu zaaranżowaniu pomieszczeń oraz profesjonalnym dekoracjom ich prezentacja przebiegnie pomyślnie, a potencjalny klient być może szybciej podejmie decyzję o zakupie.

Gruntowne porządki? Tylko z firmą Dalio!

Przedsiębiorstwo Dalio Katarzyna Jankowska poza kompleksowymi usługami remontowymi oferuje także profesjonalne sprzątanie:

  • domów,

  • mieszkań,

  • biur,

  • klatek schodowych,

  • aptek,

  • sklepów,

  • salonów kosmetycznych.

Specjaliści z firmy przeprowadzają gruntowne porządki w pomieszczeniach użytkowych o wysokich wymogach higienicznych, jak łazienki i kuchnie. Zajmują się także profesjonalnym czyszczeniem dywanów i wykładzin przy użyciu specjalistycznych środków. Uzupełnieniem oferty jest sprzątanie ogrodów oraz budowa i naprawa tarasów drewnianych. Tak szeroki zakres usług pozwala na doprowadzenie nieruchomości do nieskazitelnego porządku. Wykwalifikowani specjaliści służą fachową pomocą i doradztwem.